Вікна Стімекс - на довгі роки

Металопластикові вікна Kommerling

Ціни на пластикові вікна
ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ВІКОН У НАС:
shield.png
Німецька технологія Green Line
shield.png
Армування профілю. Ми гарантовано підсилюємо віконний профіль сталевим вкладишем, товщиною 1,5 мм, П-образного або квадратного перетину
shield.png
Енергозберігаючі склопакети
shield.png
Оригінальна фурнітура Siegenia Favorit - високоякісна фурнітура, оптимально поєднує в собі функціональність, комфорт і довговічність
shield.png
Теплий цокольний профіль
shield.png
Якість установки
shield.png
Послуга "Теплий монтаж"
Встановлення вікон проходить по простому алгоритму
1. Безкоштовний замiр

2. Виїзд спеціаліста
ruler
3. Розрахунок вартості
та підписання договору
file
4. Встановлення вікон, та
здоблення відкосів
window
СЕРТИФІКАТИ

Пластикові вікна в Києві від компанії Стімекс

Щоб створити стильний і функціональний інтер’єр, який би відповідав вимогам сучасності, варто звернути увагу на питання вибору дверних і віконних конструкцій. Адже від них залежить не тільки естетичність приміщення, але і енергозбереження, а також безпеку. Компанія «Stimex» пропонує купити металопластикове вікно в Києві кращої якості за доступною ціною. Один раз, приділивши належну увагу вибору металопластикових вікон в Києві, Ви на довгий час забезпечите собі комфорт і насолоду завдяки висококачестенному склінню.

Де замовити металопластикові вікна в Києві

металопластикові вікна
Замовити металопластикові вікна не складе великих труднощів і зусиль. Установка даного виду віконних конструкцій давно користується попитом. Проводять дані вироби з поєднання різних за функціональністю матеріалів. Зазвичай це поліхлорвініл, посилений металом. Конструкція створюється з спеціальними повітряними камерами, які перешкоджають проникненню в будинок звукових хвиль, холоду і пилу. Чим більше камер, тим кращою шумоізоляцією і енергозбереженням мають вироби.

Компанія «Stimex» виробляє вікна металопластикові в Києві недорого, які задовольнять вимоги сучасного клієнта. Лаконічні і практичні, вони закохує в себе з перших днів використання.

Установка металопластикових вікон в Києві

Металопластикові вікна мають масу переваг, серед яких:
купити пластикове вікно

 • – зносостійкість;
 • – нетрудомісткий догляду;
 • – шумоізоляція;
 • – безпека;
 • енергозбереження;
 • – можливість придбати виріб за своїми вимірами;
 • – доступна вартість.

Металопластикові вікна, установка яких не займає багато часу, відрізняються надійністю. Фахівці компанії безкоштовно роблять виїзд на об’єкт і виконують заміри, завдяки яким можуть допомогти вам у виборі вироби. Розрахунок вартості проводиться з урахуванням габаритів і типу продукції, що замовляється конструкції. Після узгодження умов замовлення та затвердження вартості складається договір. Потім досвідчені ми виконуємо установку конструкцій з гарантією на свою роботу.Виробництво металопластикових вікон в Києві – це серйозний процес, який вимагає спеціалізованого обладнання і знань. Ми знаємо, як зробити пластикові вікна, які б за всіма параметрами подобалися нашим клієнтам.

Яка ціна на металопластикові вікна в Києві?

Вартість металопластикового вікна залежить від декількох факторів. Головний з яких це його комплектація. Пластикові вікна складаються не тільки з металопластикового профілю, а й з склопакетів. Конструкція вікна включає в себе мінімум два склопакета. Вони можуть бути з енергозберігаючим напиленням, з заповненням спеціальним газом або сухим повітрям. Також до конструкції відноситься утеплювач, який зберігає герметизацію і фурнітура, завдяки якій стулка вікна може бути рухливою: петля, зацеп і т. Д. Можна придбати окремо елементи додаткової комплектації: москітну сітку, козирок, відлив.

Другий фактор, що впливає на ціноутворення це конструкція. Пластикове вікно може бути зроблено з:

 • – імпостом;
 • – штульпом;
 • – шпросами;
 • – бевелс;
 • – жалюзі усередині склопакета.

І третім чинником виступають габарити пвх вікна. Розміри вікна можуть бути будь-якими і підбираються залежно від особливостей приміщення, в якому будуть монтовані.З огляду на ціноутворюючі фактори, неможливо поставити стандартну ціну на вікна пвх. Адже ціна на пластикові вікна і формується по в характеристикам. Залежно від їх характеристик.

Купити пластикові вікна ПВХ в Києві

пластикові вікна Компанія «Stimex» надає можливість купити вікна металопластикові в Києві за розумною ціною. Наші співробітники завжди готові прийти на допомогу клієнтам, надати інформацію про виробах, особливості їх монтажу, допомогти визначитися з вибором.
Купити пластикові вікна в Києві, де ціни відповідають якості, можна вибравши з нашого модельного ряду в каталозі віконних конструкцій.

Установка вікон компанією Стімекс

Установка вікон, виконана з дотриманням всіх технологічних вимог, – це запорука довговічності та надійності служби вікон. Якісна і грамотна установка вікон дозволяє уникнути майже 80-90% випадків виникнення неполадок і проблем з вікнами.

Для забезпечення надійного і довготривалого функціонування вікна, установка вікон компанією Стімекс проводиться у відповідності з усіма вимогами якості, із залученням кваліфікованих фахівців і використанням якісних матеріалів. Купивши вікна з установкою Ви отримуєте гарантію не тільки на самі вікна, але і на їх установку, що позбавить Вас в подальшому розбиратися в тому, хто відповідає за дефект, якщо він виникне.

Установка вікон включає в себе наступні роботи:

 • замір вікон;
 • підготовчі роботи;
 • безпосередньо установка вікон;
 • герметизація стиків між вікнами і стіною;
 • заключні роботи (регулювання, оздоблення);
 • здача-приймання робіт.

Установка вікон компанією Стімекс здійснюється тільки кваліфікованими фахівцями, що пройшли навчання і професійну підготовку, із застосуванням якісних матеріалів.

Якісна і грамотна установка вікон — запорука їх довговічною і надійною служби.