KOMMERLING 88 Reloaded

KOMMERLING 88 RELOADED

image003

KÖMMERLING 88 Reloaded – це віконна і дверна система майбутнього. Вона встановлює нові стандарти якості, теплозбереження, надійності та дизайну. Технології модульности і впровадження інновацій для цієї системи із середнім контуром ущільнення відповідно роблять її неповторною.

KÖMMERLING 88 Reloaded – інноваційна енергоефективна 7-камерна система середнього ущільнення з поліпшеними характеристиками сталевого армування, яке розташоване по центру для підвищення термостабільності системи. Як наслідок: установки пакета в три скла і 52 мм завтовшки, навіть в базовій версії цієї системи дозволяє видатні значення теплоізоляції на рівні пасивного будинку. Якщо ж потрібно досягти навіть великих показників в теплофізики, тоді можливе заповнення при екструзії внутрішніх камер профілю пінополіуретаном або встановлення термовставок.

При наявності відповідного функціонального скління навіть стандартна версія KÖMMERLING 88 Reloaded досягає самих цілей теплоізоляції для пасивних будинків – Uf = 0.95 Вт / (м 2 К). З 48-міліметровим термоізоляційним склопакетом і дистанційною рамкою Chromatech Ultra F і його теплопровідністю Ug = 0,6 Вт / (м 2 К) значення коефіцієнта теплопровідності Uw становить 0,79 Вт / (м 2 К), а встановленого вікна Uw змонтов. = 0,82 Вт / (м 2 К).

Продумана конструкція дозволяє встановлювати сучасні функціональні склопакети там, де потрібно скління великих за розмірами площ і забезпечення належного проникнення світла в приміщення. Це нове покоління профілів пропонує ефективні рішення і поліпшені показники звукоізоляції, а також захисту від шкідливих вторгнення.

Ця система також є прикладом з екологічної точки зору. Бренд KÖMMERLING є першим ключовим виробником в світі для виготовлення профілів не тільки щодо змісту регенерату в первинному жорсткому ПВХ для вікон, але також у виробництві ПВХ виключно без свинцю з «зеленими» стабілізаторами на основі кальцію і цинку.

У підсумку – це віконно-дверна система, яка не знає компромісів в теплоізоляції, збалансованості, широких можливостях дизайну, звукоізоляції і захисту від злому. Тоді як інші віконні системи страждають від таких проблем як скловолоконні підсилювачі і слабкі сталеві армування, що безпосередньо впливає на їх експлуатаційні характеристики і збалансованість – KÖMMERLING 88 Reloaded є переконливе поєднання інноваційного дизайну і відмінних показників.

Основні характеристики:

metaloplastikovue-okna-7.1
  • 7-камерна система із середнім ущільненням
  • Монтажна ширина – 88 мм
  • Відмінне значення коефіцієнта теплопровідності Uf = 0,95 Вт / (м 2 К).
  • Придатність для пасивних будинків, як визначено в правилах ift WA-15/2: значення Uw = 0,79 W / (m2K), Uw змонтов. = 0,82 Вт / (м 2 К).
  • Широкий діапазон скління – від 16 до 56 мм – для установки двокамерного і спеціального функціонального склопакета.
  • Надійне перенесення навантаження від важких склопакетів на внутрішній сталевий підсилювач.
  • Класичний білий, ламінований під дерево, однотонний і металевого кольору.
  • Піддається повній переробці.
  • Всі профілі з твердого ПВХ виготовляються з стабілізаторів без свинцю на основі кальцію і цинку.