Вікна Стімекс - на довгі роки

Комплектації від Stimex

Комплектації від Stimex

ПЕРЕВАГИ НАШИХ комплектацій:
windows
Стійкість до перепадів температури
windows
Високий рівень міцності аксесуарів
windows
Екологічно чисті матеріали
windows
Непомітні і органічно вписуються в інтер'єр
windows
Стійкі до вологи
ВСТАНОВЛЕННЯ комплектацій за простим алгоритмом
1. Безкоштовний замір

2. ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА
ruler
3. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ТА ПІДПИС ДОГОВОРУ
file
4. ВСТАНОВЛЕННЯ І ОБЛАШТУВАННЯ КОМПЛЕКТАЦІЙ
window

Віконна конструкція крім віконного блоку включає в себе інші деталі. Серед них знаходяться відливи, укоси, куточки, підвіконня, всілякі аксесуари. Додаткові комплектуючі елементи підбираються з урахуванням інтер’єру приміщення, параметрів вікна, побажань замовника.

Підвіконня

Завершеного вигляду віконної конструкції здатні надати саме підвіконня. Завдяки наявності ребер жорсткості вони характеризуються підвищеною міцністю. Серед інших достоїнств пластикових підвіконь відзначають наступні:

 • стійкість до високих температур;
 • стійкість до впливу вологи, сонячного світла, механічних пошкоджень;
 • в порівнянні з виробами зі штучного, натурального каменю, деревини, встановлюється прийнятна вартість;
 • легкість в догляді, обслуговуванні.

Крім цього, пластикові підвіконня можна монтувати навіть в приміщення з підвищеною вологістю, крім цього, вони не піддаються усадці. Завдяки широкому вибору декоративного оформлення, такий конструктивний елемент можна підбирати відповідно до інтер’єрним рішенням.

Укоси

Така деталь комплектації пластикових вікон, як укіс, використовується в якості обробки. З їх допомогою декорується поверхню стіни, прилегла до віконного профілю. Укоси служать для:

 • запобігання появи конденсату, попадання вологи;
 • маскування монтажних швів;
 • забезпечення підвищеного рівня теплоізоляції, герметичності конструкції.

Для їх виготовлення застосовуються сендвіч-панелі, що складаються з пінополіуретанової наповнювача і двох листів ПВХ, розташованих з боків від нього. Легко очищаються від бруду, пилу, характеризуються тривалим періодом експлуатації. Пластикові укоси навіть під впливом сонячних променів зберігають первинний зовнішній вигляд, мають підвищену стійкість до механічних пошкоджень.

Відливи

Відливи необхідні для захисту монтажних швів від надмірної вологи. Їх монтують з зовнішнього боку вікна. Відливи здатні завершити архітектурний ансамбль, надати естетичну привабливість будівлі. Для їх виготовлення застосовуються:

 • оцинкована сталь, товщина якої становить 0,5 мм; за рахунок жорсткості конструкції вона знижує вібрації, що не піддається корозії;
 • алюміній, який поєднує в собі зносостійкість, легкість, міцність.

Відливи продовжують термін експлуатації вікна, не допускають появу всередині приміщення грибка, цвілі.

Гребінки

Для регулювання стулок вікон, а також у вигляді обмежувача застосовуються гребінки. Їх використання дозволяє отримати безліч переваг. Серед них можна відзначити:

 • є можливість здійснювати провітрювання приміщень, не побоюючись при цьому, що всередину можуть проникнути сторонні люди;
 • надійний захист від несанкціонованого відкривання, особливо це актуально, якщо в будинку проживають маленькі діти або домашні вихованці;
 • можна уникнути протягів, а також змінити інтенсивність попадання свіжого повітря.

Віконного профілю ніякої шкоди обмежувачами не завдається. Вони надійно фіксують стулки, не допускаючи їх удари під час сильного вітру. За ними не потрібен спеціальний догляд, герметичність вікна не порушується.

Москітні сітки

Москітні сітки необхідні для того, щоб захистити простір всередині приватного будинку або квартири від піску, великих частинок пилу, комах, тополиного пуху. Виріб за своєю конструкцією являє собою рамку з сіткою, натягнутою на неї.

Алюмінієвий профіль виступає в якості каркаса. Він забарвлюється за порошковою технологією спеціальним складом. Завдяки декоративному захисного покриття металу не допускається поява корозії. Покриття характеризується стійкістю до впливу хімічних речовин, атмосфери. Сітка випускається з полімеру високої міцності, завдяки чому конструкція служить довгий час.

Москітні сітки в залежності від призначення, технічних характеристик бувають:

 • з міцним полотном, що запобігає випадання за вікно кішок;
 • стандартним.

Ніякого особливого догляду москітні сітки не вимагають. Їх потрібно просто кілька разів в рік промивати м’якою губкою з використанням засобів без абразивних речовин. Після проведення процедури залишки миючого засобу віддаляються за допомогою струменя води.