Москітні сітки

Москітні сітки на замовлення з вимірами і установкою

Компанія Стімекс пропонує купувати москітні сітки одночасно із замовленням Ваших нових вікон ПВХ. Це гарантує ідеальну відповідність москітної сітки і віконної рами і вимагає обов’язкових точних вимірів і виклик майстра.

Москітні сітки просто незамінні в теплу пору року – це і захист від комах при провітрюванні приміщення і своєрідний фільтр повітря, який створює бар’єр від проникнення пилу, пуху в житлове або робоче приміщення з вулиці, з внутрішнім або зовнішнім кріпленням, допперемичкамі, системою кріплення на засувки і товстими алюмінієвими стінками.

Москітні сітки встановлюються на металопластикові вікна і їх можна знімати і вставляти за Вашим бажанням. При цьому не порушується конструкція вікна.

Якщо Ваші вікна мають великі розміри або нестандартну форму допоможемо індивідуально вибрати москітну сітку.

Москітні сітки можна очищати тільки за допомогою пилососа або вологої губки, зберігати у вертикальному положенні, не ставити на балконні двері з двосторонніми ручками. При установці перевіряйте відсутність будь-яких дефектів, якість рами і кріплень – це гарантує тривалу службу і відмінний зовнішній вигляд.