Балкони Стімекс - на довгі роки

Балкони від Стімекс

Переваги наших балконів:
windows
Використання балкону протягом всього року
windows
Додаткова тепло- і звукоізоляція
windows
Можливість розширення площі квартири
windows
Захист від злому (можливість встановлювати протизламну фурнітуру)
windows
Чистота та елегантний вигляд балкону (опади та сміття з верхніх поверхів більше не будуть потрапляти на Ваш балкон)
Установка балконів за простим алгоритмом
1. Безкоштовний замір

2. Виїзд спеціаліста
ruler
3. Розрахунок вартості та підпис договора
file
4. Установка і обробка балконів
window
Останнім часом багато жителів великих міст намагаються розширити корисну площу свого житла за рахунок балконів. Однак для цього необхідно провести ряд ремонтних робіт, в тому числі і скління балконів. Якщо ви втомилися від пошуку надійної компанії, що займається не тільки склінням балконів, але і виготовленням віконних конструкцій, радимо вам звернутися в нашу компанію «Stimex». У нашій компанії ви можете замовити скління балкона Київ, ціна якого доступна кожному споживачеві з середнім рівнем доходу.

Засклення балконів в Києві

Ще кілька років тому багато хто використовував свої балкони для зберігання різних непотрібних предметів або сушіння білизни. На сьогоднішній день балкони все частіше піддають ремонту і реконструкції, що дозволяє там розташувати зимовий сад, кабінет або продовження кімнати. Якщо у вас є балкон, засклити його можна за допомогою фахівців нашої компанії, після чого ви зможете використовувати дане приміщення на протязі цілого року. Також вартість скління балконів істотно не вплине на ваш бюджет, при цьому капіталовкладення окупитися в максимально короткі терміни, за рахунок розширення площі вашого житла і економії на комунальних послугах.

Установка балконів Київ

Якщо вас цікавить засклення балконів, замовити його можна в нашій компанії «Stimex». Для цього вам достатньо зробити кілька простих дій:
 • заповніть форму для виклику спеціаліста по виміру або зателефонуйте за вказаними телефонами;
 • після узгодження дати і час, наш співробітник приїде на безкоштовний вимір отвору;
 • наші менеджери прорахують вартість конструкції і роботи, і укладуть з вами договір на надання послуг. Також даний документ має силу гарантійного зобов’язання, протягом якого ви можете розраховувати на професійне обслуговування віконної системи;
 • після підписання документів здійснюються монтажні та оздоблювальні роботи.
Звернувшись в нашу компанію, ви заощадите не тільки свій час і сили, а й грошові кошти, оскільки наша компанія допоможе засклити балкон Київ недорого і найкоротші терміни.

Засклити балкон Київ: переваги

Якщо ви не знаєте, скільки коштує засклити балкон, ознайомитися з такою інформацією ви можете на сайті нашої компанії або за телефонами, вказаними на сервісі. Наша компанія допоможе вам засклити балкон, вартість якого не спустошить ваш сімейний бюджет. Замовляючи віконні конструкції в компанії «Stimex», ви отримуєте конструкцію з рядом переваг:
 • можливість установки розсувний системи, яка не краде додаткову площу, дозволяє використовувати підвіконня на свій розсуд;
 • після монтажу балкон можна використовувати протягом усього року;
 • конструкції мають звуко- і теплоізоляційними характеристиками;
 • дозволяють додати додаткову площу вашого житла;
 • за бажанням можуть бути доповнені спеціальними протизламними пристроями і замками, що гарантують максимальний рівень безпеки вашого житла і всіх його мешканців;
 • чистота і естетичний вигляд вашого балкона в будь-який час року;
 • можливість доповнення різними елементами меблів, які дозволять акуратно розташувати різні предмети на балконі;
 • використовується тільки високоякісна фурнітура та елементи;
 • можливість установки додаткових склопакетів;
 • доступні за ціною.

Скління балконів ціни Київ

У нашій компанії «Stimex» ви можете замовити засклення балконів, ціна яких вас приємно здивує. Для того щоб дізнатися попередню вартість на балконну конструкцію, вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сервісі, або заповнити форму для зворотного дзвінка. У телефонному режимі наші менеджери вас проконсультують і оформлять заявку на виклик фахівця по виміру отвору. В нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Це дає нам можливість зробити акуратний монтаж в найкоротші час.

Установка балконів компанією Стімекс

Правильне скління балкона – це не тільки монтаж рам. Необхідно також встановити відливи та лиштву, що захищають монтажний шов, і дуже бажана обробка стін лоджії утеплюючим матеріалом. Грамотно виконані роботи зі скління балкона дозволять користуватися ним і взимку, і влітку – завжди буде комфортно.

Виконуючи скління балконів, застосовують так само розсувні стулки, основні переваги яких полягають в тому, що вони:

 • не займають додаткової площі;
 • залишають вільним підвіконня;
 • не заважають жалюзі і штор;
 • вони зручні, довговічні і сучасні.

В рамках і стулках ПВХ-систем, що застосовуються при склінні балконів, по всьому периметру йдуть повітряні камери, а повітря, як відомо, кращий теплоізолятор. Серед достоїнств скління ПВХ-системами потрібно відзначити найкращі тепло- і звукоізоляційні властивості і повну герметичність, а температура повітря в холодну пору року Вашому балконі стане на 5 – 10 градусів вище, ніж на вулиці.

sertifikat