ВІКОННИЙ ПРОФІЛЬ КИЇВ

Системи від Stimex

Переваги наших профілів:
windows
Екологічність. Використовуємо безсвинцеві профілі
windows
Дизайн. Ми пропонуємо не тільки бездоганну якість, але і елегантний зовнішній вигляд
windows
Енергоефективність. Виробництво профілів здійснюється на основі сучасних енергозберігаючих технологій
windows
Тепло-звукоізоляція. Вікна компанії стімекс- кращий спосіб збереження тепла і тиші
ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОФІЛЕЙ за простим алгоритмом
1. Безкоштовний замір

2. Виїзд фахівця
ruler
3. Розрахунок вартості і підпис договору
file
4. Установка і обробка профілів
window

Віконні профілю – це головні елементи конструкції вікна. Від їх властивостей залежить зносостійкість всього вироби. Профіль ПВХ завоював свою популярність серед споживачів, завдяки своїй міцності і естетичності. Компанія «Stimex» пропонує широкий вибір даного виду продукції, яка, незважаючи на відмінну якість, відрізняється доступною ціною.

Як вибрати профіль для вікна?

Купити профіль віконний в наш час не так складно. Виробники пропонують відмінний асортимент профілів на будь-який смак. Але перед придбанням краще ознайомитися з критеріями, які допоможуть зробити найбільш правильний вибір:

 1. Естетичність. Поверхня виробу повинна бути гладкою, однотонною, не мати розлучень і включень іншого кольору.
 2. Ширина. Від ширини профілю залежить його здатність справлятися з звуко- і теплоізоляційної функцією. Для нашого клімату оптимальною є ширина 6-7 см.
 3. Товщина зовнішніх стін. Показник впливає на збереження тепла в приміщенні. Стінка повинна бути не менше 28 мм
 4. Повітряні камери. Чим більше камер, тим краще.
 5. Виробник. Краще купувати вироби від перевіреного бренду, враховуючи відгуки людей, які вже не один рік користуються продукцією.

Відштовхуючись від перерахованих вище факторів, ви купите виріб, який буде максимально відповідати всім вашим вимогам.

Профілі вікна, особливості

Виробники профілю для пластикових вікон щорічно винаходять нові варіанти даного елемента конструкцій. Людині, яка не стикався раніше з вибором ПВХ буде складно відрізнити звичайне пластикове вікно від металопластикового.

Основна відмінність такого виду конструкції є армування каркаса. Завдяки металу в профілі, він не деформується, відрізняється високою зносостійкістю. Звичайні пластикові вікна бояться високих температур і перепадів атмосферного тиску, чого не скажеш про конструкції ПВХ.

Профіль віконний, ціна на який залежить від його складу, в будь-якому випадку буде виконувати основні завдання. Але наскільки ефективним буде це виконання? ПВХ профіль має відмінні звукоізоляційні та теплоізоляційними якостями, але на відміну від звичайного пластика він прослужить не деформуючись, довгі роки.

Профіль віконний: переваги

Профілі вікон, ціна на які залежить від ряду показників, грають роль в збереженні тепла в приміщенні, доповнюють інтер’єр. Виробництво профілю для вікон вдосконалюється, і вже зараз даний елемент конструкції має незаперечні переваги:

 • Безпека. Для виготовлення конструкції використовують екологічні, безпечні для здоров’я матеріали. Тому дані конструкції можна без побоювання встановлювати навіть в дитячих кімнатах.
 • Універсальність. Вікно можна замовити будь-якої конфігурації, в залежності від особливостей вашого будинку і смакових уподобань.
 • Довговічність. Вікно з профілю ПВХ прослужить вам не менше 30 років. Завдяки властивостям матеріалу зберігати свої характеристики в будь-яких погодних умовах, конструкція не деформується.
 • Простота догляду. Вікно легко очищається, немає необхідності його фарбувати.
 • Широкий вибір дизайнів. Колір рами можна підібрати на будь-який смак, під будь-який тип інтер’єру.
 • Такі конструкції виглядають естетично. Вони прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр, поєднуються з жалюзі, різними видами штор.

Віконні профілю, де купити?

Компанія «Stimex» пропонує широкий вибір пвх продукції і віконних систем. Якщо ви хочете профіль віконний купити за найкращою ціною в країні, зверніться до офіційних представників нашої компанії.

Профіль віконний ціна Київ порадує вас своєю доступністю, а в процесі експлуатації ви швидко оціните його якість. Компанія виробляє сучасну віконну продукцію на будь-який смак: ламіновані, розсувні, арочні, панорамні вікна. У разі необхідності, наші співробітники завжди допоможуть визначитися з вибором, дадуть відповідь на питання, що цікавлять вас питання.

Вікна «Stimex» -це поєднання стилю, тепла, тиші, світла і доступності.

sertifikat