Вікна KBE (Німеччина)

Металлопластиковые окна KBE

Вікна KBE в Києві

Система kbe – це в першу чергу німецька якість, надійність і технологічні інновації. Вона відповідає найвищим стандартам. Крім того, вікна цієї компанії нешкідлива для навколишнього середовища, адже застосовується технологія greenline, яка передбачає використання безпечних кальцію і цинку. Самі підприємства знаходиться в Берліні, Пірманзесе (Німеччина) та Запоріжжі. Бренд kbe є лідером на ринку віконних і дверних систем, оскільки виготовляє якісну продукцію. Але металопластикові вікна kbe ще і дуже стильні, що грає важливу роль.

Вікна kbe і їх особливості

Головною особливістю даної марки вікон є їх довговічність. Адже ПВХ конструкції можуть служити більше 40 років і при цьому не змінювати свій зовнішній вигляд. Крім того, сам профіль не розбухає від вологи, не вимагає фарбування і дуже легко миється. А матова поверхня і мінімалістичний стиль роблять вікна максимально естетичними. Варто згадати, що пвх вікна kbe сертифіковані в 8 країнах світу і це багато що говорить про їхню якість.

Також важливою деталлю є те, що kbe пластикові вікна дозволяють значно економить на опаленні. Адже мають високий рівень енергозбереження і тому їх придбання повністю окупає себе. Тому якщо порівняти витрати на опалення і вікна kbe, ціни на них повністю виправдана.

Окна KBE

Як купити вікна kbe оригінальні

Серед багатьох фірм є ті, які обманним шляхом намагаються продати китайську підробку за оригінал і при цьому заробити чимало грошей. Для того щоб відрізнити справжні вікна пвх kbe від копії варто звертати увагу на такі деталі:

  • На видимій поверхні профільної системи повинні бути маркування КВЕ, яка наноситься методом тиснення
  • На всю продукцію повинен бути сертифікат контролю якості КВЕ
  • Є внутрішні вставки сірого кольору. У підробках вони білого кольору
  • Є плівка з логотипом кве, що говорить про їх оригінальності
  • При покупці kbe вікна варто звертати увагу на всі ці особливості, адже вони застерігають вас від неякісної продукції.

Які вікна kbe купити

Металопластикові вікна kbe виробляються у величезній кількості з різними складовими і часто буває складно вибрати які саме потрібні. В цьому випадку потрібно виходити зі своїх потреб і того, що ви хочете від моделі вікна. Ну а якщо говорити про розсувні вікна kbe, то в даному випадку дуже багато переваг, а саме:

  • Їх можна застосовувати при невеликих площах, де немає можливості застосувати поворотну фурнітуру
  • Завдяки інноваційним технологіям вікна дуже легко відкривати, це не скласти особливих труднощів
  • Якісна шумоізоляція дозволяє не тільки захистити себе від шуму, але заощадити на опаленні
Окна KBE в Киеве

Ціна на вікна КБЕ

Цінова політика компанії дуже навіть приємна для покупців, адже за таку якість часто просять дуже великі гроші. Але навіть при оптимальній ціні виробника складно знайти реальну й адекватну ціну, яка відповідала б дійсності. Це пов’язано з постійною накруткою від фірм. Саме вони роблять дуже велику націнку і в того ціна не подобається покупцеві. Ми ж пропонуємо нашим клієнтам кращі пропозицію і працюємо з виробником на партнерських умовах. Саме тому у нас найвигідніші ціни.

Купити вікно КБЕ в Україні

Ми довго співпрацюємо з нашими партнерами і знаємо, чого саме хоче клієнт. Тому пропонуємо оптимальні ціни, висока якість і бездоганне обслуговування. У нашому інтернет-магазині ви знайдете не тільки багато вигідних пропозицій, а й отримаєте повноцінну консультацію від наших професійних менеджерів. Вони запропонують вам кращі товари, розкажуть про акції і зроблять це дуже швидко. Також ви зможете замовити доставку в будь-який зручний для вас місце.