Вікна WDS (Україна)

Металлопластиковые окна WDS

Протягом більше 10 років компанія wds радує нас своїми розробками. Завдяки високій якості і інноваційним технологіям дана фірма є лідером на ринку пластикових вікон. Сам завод знаходиться в Дніпропетровську, де і проводиться вся продукція. Завдяки цьому, металопластикові вікна wds ідеально спроектовані під погодні умови України. Крім бездоганної надійності і міцності, пластикові вікна ВДС відрізняються стильним мінімалістичним дизайном.

Калькулятор вікон wds

WDS-7-SERIES

Звичайно вибрати вікна покладаючись на приблизні розрахунки дуже складно і практично неможливо. Саме тому був створений спеціальний калькулятор, завдяки якому ви можете вибрати всі необхідні елементи. Тут можна підбирати:

 • серію профілю
 • вибрати конструкцію
 • Ввести точні розміри.
 • Ввести наявність і розміри підвіконня, відливу і тд
 • Вибрати необхідні доповнення
 • Отримати знижку на своє замовлення
Все це зроблено в дуже зручній онлайн формі, де ви в результаті отримаєте всю необхідну інформацію про вашому замовленні, схематичний малюнок конструкції і повну вартість замовлення. Крім того, в разі додаткових побажань, є можливість зв’язатися з професійним консультантом.

Вікна wds і їх види

Компанія випустила кілька систем з різними характеристиками і перевагами для більш зручного вибору клієнтом. Основними з них є:

 • Профільна система WDS Olimpia – самий бюджетний варіант, але не менш якісний
 • Профільна система WDS 400 – співвідношення ціна-якість
 • Профільна система WDS 500 – система має цілих 5 камер і тут можливо установка склопакета шириною 40 мм
 • Профільна система WDS 7 Series – новинка, яка швидко підкорила багатьох
 • Кожен з видів хороший по-своєму, а головне – кожен покупець зможе знайти варіант, який йому ідеально підходить.
Види вікон WDS

Вікна ВДС і їх переваги

Металопластикові вікна ВДС займають лідируючі позиції на ринку, адже зроблені з якісного матеріалу за останніми технологіями. Завдяки іноземним інвестиціям компанія постійно покращує якість і функціональність своєї продукції. Важливо відзначити, що вікна з профілю wds захищають від холоду, спеки та шуму. Також при виробництві використовуються екологічні матеріали, які піддаються вторинній переробці. А та сама сніжна білизна досягається шляхом застосування безпечних пігментів, що підтверджує гігієнічний сертифікат.

Головною перевагою, є те, що на вікна wds виробник розробив спеціальну ланцюжок пропозицій на різний гаманець. Тим самим, дозволивши покупцеві самостійно вибирати суму, яку він готовий витратити.

Ціна на вікна ВДС Київ

У Києві ви можете знайти багато магазинів, які продають wds вікна. Але мало хто з них володіє повною інформацією і про них, і про переваги тієї чи іншої серії, а також не можуть гарантувати вам мінімальну ціну. А так як, пересуватися по Києву досить проблематично, то і доводиться купувати те, що є. Але інтернет- магазин відмінна альтернатива в даному випадку.

Купити вікна wds

WDS Україна

Багато фірм продають даний товар, але не у всіх є можливість продажу на партнерських цінах. Через це ви можете бачити різницю у вартості у багатьох продавців. Крім того, потрібно остерігатися недоброякісних підробок, яких на ринку дуже багато.

Ми ж пропонуємо найкращі на вікна wds ціни, адже довго співпрацюємо з даною компанією і можемо запропонувати вам досить вигідні пропозиції. У нас ви знайдете великий асортимент різних конструкцій, розмірів і форм. Також, ви можете використовувати спеціальний калькулятор, де все легко і доступно. А наші кваліфіковані менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір і підібрати товар індивідуально для вас.