Арочні вікна

Арочні вікна металопластикові в Києві

Металопластикові вікна арочні – нестандартна будівельна конструкція. Вгорі вона виготовлена ​​у формі округлої дуги по заданому діаметру. Їх використовують при заміні старих вікон в склепінних отворах або в нових будинках. Подібні рішення користувалися великою популярністю в будівництві в ХІХ столітті, і ось знову цей тренд з’являється в дизайні інтер’єрів. Арочні вікна здатні надати будівлі легкий історичний зовнішній вигляд. Їх використовують в різних архітектурних стилях: романтизм і хай-тек.

Арочне вікно і його особливості

Арочні вікна

Ціна на арочні пластикові вікна трохи вище, ніж на звичайні. Це обумовлено такими факторами, як особливість конструкції і більш трудомістким процесом монтажу. Щоб забезпечити довговічність вироби потрібно звернути увагу на кожну дрібницю. Спочатку продумайте кількість поділів на сегменти, в який бік і як буде відкриватися. Також потрібно врахувати спосіб обробки укосів після монтажу. Розміри арочного вікна, які потрібно враховувати:

  • загальна висота;
  • висота в середині отвору;
  • висота початку арки;
  • ширину підстави рами, середині вікна, на початку арки.

Арочні пластикові вікна – монтаж

Монтаж пластикових арочних вікон не сильно відрізняється від звичайних. Спершу встановлюється рама в стіну, після чого вставляють вікна всередину. Основна відмінність в обробці укосів. Як правило люди встановлюють арку з гіпсокартону.

Готові арочні вікна

Складність монтажу та особливості конструкції не дозволяють створювати готові рішення. У будь-якому випадку необхідні індивідуальні виміри отвору, після чого необхідно підготувати його до монтажу. Потім встановлюють готове вікно арочне, виготовлене індивідуально для вас на заводі.

Арочні пластикові вікна – різноманітність моделей

Наша компанія пропонує наступні види арочних вікон:

  • Напівциркулярна, класична конструкція з напівкруглої верхньою частиною, користується великим попитом в новобудовах і при реконструкції старих будівель;
  • англійська або еліпсовою;
  • з широкою аркою – такі вікна характеризуються низьким склепінням;
  • мавританські – за формою нагадує витягнуту підкову, відмінний варіант для квартир з великою кількістю сонячного світла;
  • арочні вікна пвх в формі неправильної кривизни – авторський, дизайнерський варіант, коли лінія арка має різними вигинами;
  • стрілчасте вікно, використовується для культових споруд;

Приклади арочних вікон можна побачити на фото.

Металопластикові арочні вікна ціна в Києві

Алюмінієві і пластикові аркові вікна створюються за індивідуальним проектом – з цього випливає, що їх вартість дещо вище звичайних. Ціна на арочні вікна залежить від обраної фурнітури, варіантів обробки і складності конструкції. Для їх виробництва потрібно зігнути ПВХ профіль під впливом температури на спеціальних верстатах або із застосуванням розчину гліцерину. Щоб розрахувати вартість потрібно зробити виміри, розрахувати вітрову і статичне навантаження.

Купити напівкруглі вікна в Україні

У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення на напівкруглі вікна. Для цього вам потрібно зайти в карту товару і вибрати вподобані моделі. Для зручності пошуку ми розробили систему фільтрів і рубрикаторів. На кожне пластикове напівкругле вікно є докладний фото і опис. Ми пропонуємо доставку виробів на поверх, а також є послуги з монтажу. Якщо у вас виникли труднощі, які напівкруглі пластикові вікна вибрати, звертайтеся до менеджерів.