З алюмінієвими накладками

Пластикові вікна з алюмінієвою накладкою

Пластикові вікна з алюмінієвою накладкою

Алюмінієві накладки на вікна – простий спосіб не тільки поліпшити зовнішній вигляд виробу, а й поліпшити його характеристики і підвищити міцність. У таких конструкціях поєднується енергоефективність пластика і естетику різнобарвного металу. Алюмінієві накладки на пластикові вікна захищають від механічних пошкоджень. Великий вибір відтінків кольору дозволяє підібрати його під будь-який фасад. Вікна з алюмінієвими накладками мають ряд переваг:

  • різні відтінки і захисні покриття;
  • сучасний дизайн;
  • підвищення міцності всієї конструкції;
  • захист профілю від атмосферних явищ і шкідливого сонячного випромінювання;
  • поліпшення теплоізоляції і герметичності;
  • спрощення догляду за вікном.

Алюмінієві накладки на вікна: основні властивості

Алюмінієві накладки на вікна та двері володіють стильним дизайном, який не тільки покращує зовнішній вигляд, а й зменшує тепловтрати через скління. Ще одна відмінна риса – практичність. Міцний і легкий метал покращує характеристики ПВХ і збільшує термін експлуатації. Декоративні накладки на пластикові вікна і двері можна лакувати на свій смак і підібрати колір під свій фасад.

Особливості установки декоративних накладок на вікна

Головна особливість цієї конструкції – їх можна встановити на існуючий склопакет. Декоративні накладки на вікна – проста річ, для установки якої не потрібні додаткові інструменти, спеціальний клей або саморізи. Монтаж накладок відбувається замикання на зовнішній наплив і ніжку профілю. Тому, якщо ви відчуваєте, що вікно втратило первинний зовнішній вигляд, ви можете легко його оновити за допомогою накладки на пластикове вікно. Крім цього ви додатково утеплите приміщення, і підвищите термін експлуатації конструкції.

Купити вікна з алюмінієвими накладками з доставкою

Великий досвід роботи з клієнтами дозволяє нам виявляти його потреби і запропонувати йому найкращий варіант за доступною ціною. У нашому магазині ви можете купити пластикові вікна з алюмінієвими накладками високої якості. У нашому інтернет-магазині ви знайдете не тільки багато вигідних пропозицій, а й отримаєте повноцінну консультацію від наших професійних менеджерів. Вони запропонують вам кращі товари, розкажуть про акції і зроблять це дуже швидко. Також ви зможете замовити доставку в будь-який зручний для вас місце.