KOMMERLING 70 ST plus

Віконні системи KOMMERLING 70 ST plus

image001

Kömmerling 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю Kömmerling 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Зберігаємо тепло …

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамернiй конструкції рами і стулки, віконний профіль Kömmerling 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-й кліматичній зоні України.

Однак, велика частина тепловтрат вікна доводиться не на профіль, а на склопакет. Система Kömmerling 70 ST plus дозволяє встановлювати склопакети шириною до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не страшні будь-які морози!

… Заощаджуємо енергію і гроші!

В Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно – європейська практичність свідчить про те, що краще один раз поставити вікно подорожче і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не так вже й велика.

metaloplastikovue-okna-1

Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб вдома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції та енергозбереження, завдяки можливості установки більш широких склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю Kömmerling 70 ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна досягає ок. 45 дБ із спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю Kömmerling 70 ST plus.

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи Kömmerling 70 ST plus є зручність установки протизломной фурнітури, що зробить більш важким проникнення стороннім особам через вікно в будинок. Для цього розробники Kömmerling передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування із замкнутим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

metaloplastikovue-okna-2

Технічні характеристики Kömmerling 70 ST plus:

  • Монтажна ширина профілю – 70 мм
  • Максимальна ширина склопакета – 40 мм
  • Кількість камер профілю – 6
  • Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см
  • Максимальний розмір стулки балконних дверей – 100 см х 235 см
  • Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,89 м2 ° С / Вт
  • Довговічність (умовних років) – більше 40 років
  • Екологічна рецептура greenline (без свинцю!)
  • Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний, сірий
  • Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками.