Панорамні вікна

Панорамні вікна в Києві

Панорамні вікна в будинок отримують все більше застосування. Їх використовують при будівництві нових будівель, щоб подарувати мешканцям незвичайний пейзаж. Також їх застосовують при ремонті існуючих будинків, коли хочуть оновити інтер’єр і надати йому родзинку. Вікна панорамні – світлопрозора конструкція заввишки від підлоги до стелі і довжиною на всю стіну. Таке рішення візуально збільшить навіть невелике приміщення і додасть йому додаткову родзинку.

Класичне вікно – область застосування

Звичайно, вікно панорамне слід передбачити на етапі проектування будинку. В існуючій будівлі таку конструкцію найпростіше зробити на балконі. Тоді можна прибрати зайву стіну між кімнатою і замовити на нашому сайті панорамне вікно на балкон. Таким чином, ви не тільки збільшите житлову площу приміщення, а додасте йому сучасний і ефектний вигляд.

Вікна панорамні – основні різновиди

Вікна панорамні

Щоб допомогти визначиться з вибором ми розглянемо, які види панорамних вікон існує:

  • Класичні – найпоширеніший варіант. Це вікна в підлогу і на всю ширину стіни. Цей тип підходить для монтажу практично в будь-якому типі будівлі;
  • Еркерні – використовується при оформленні напівкруглих виступах на будинках. Склопакети з профілем встановлюються під певним кутом, що трохи ускладнює процес монтажу;
  • Кутові – істотно збільшують кут огляду, що неможливо досягти при використанні перших двох типів скління. Їх розрізняють трьох видів – прозорий кут (найбільш складний варіант монтажу), кут-стіна і кут-колона.

Вартість панорамного вікна: що впливає на ціну

Потрібно розуміти, що це не найпростіша конструкція, не тільки по установці, а й по виготовленню. В першу чергу панорамні вікна повинні бути теплі, так як найбільші втрати тепла відбуваються через скління приміщення. При їх установці потрібно повністю позбутися від старої стіни або огорожі балкона, що трохи збільшує вартість монтажу. Також на ціну панорамного вікна впливає вибір фурнітури, оздоблювального матеріалу і склопакета.

Панорамне скління: де найкраще встановити

Основна область застосування – заміські будинки, котеджі і таунхауси, офісні та торгові центри. Але також вікна пвх панорамні використовують:

  • панорамне скління балкона і лоджій. Для цього встановлюють розсувні системи, а верхню частину роблять відкриваються;
  • незважаючи на вартість, панорамні вікна монтують для організації критих басейнів, теплиць і оранжерей;
  • за ціною панорамне скління – оптимальне рішення при будівництві присадибних альтанок, веранд і терас. Так ви захистите себе від попадання пилу і вітру;
  • при облаштуванні еркерів.

Купити панорамні вікна – особливості замовлення

Замовити панорамні вікна в Києві можна на нашому сайті. Ми пропонуємо клієнтам якісний сервіс, допомога при виборі моделі і доставку до будинку. Також на сайті можна замовити послуги з монтажу. У кожного товару є якісне фото і докладний опис. Щоб швидше відшукати модель, скористайтеся пошуком або фільтрами і рубрикаторами. З їх допомогою можна прибрати варіанти вікон панорамних, які не підходять за ціною. Якщо у вас виникли труднощі при виборі, звертайтеся до наших консультантів. Ми офіційний постачальник панорамних вікон в Україні за доступною ціною.