Заміна склопакета

Найчастіше в будинках використовують вікна зі звичайним склом, тому завжди існує ризик його пошкодження. В такому випадку необхідно його замінити. Купувати тільки скло фінансово не вигідно, краще придбати весь склопакет. Міняють конструкцію і в разі додаткового засобу звуко- і шумоізоляції з однокамерного на двокамерну виріб. Це ще забезпечує тепло в квартирі. І якщо доводиться міняти склопакет, то краще вже мати новий виріб. Щоб він підходив за форматом до вашої оселі, необхідно зробити виміри вікна. Ідеально мати документацію з минулого установки, де є всі необхідні параметри. Існуючі організації, що займаються установкою вікон, можуть не тільки зробити новий виріб, а й відправити майстра для проведення замірів конструкції. Звичайно, клієнт може відмовитися від монтажу конструкції і зробити це самостійно.

Демонтаж старого склопакета

заміна склопакетів Для проведення цього процесу слід провести ряд дій:
  • видалення штапиков. Щоб їх отримати, використовують спеціальний штапель або шевський гострий ніж. Виріб вставляють посередині штапика в зазорі з рамою і виконують поворот проти годинникової стрілки. Спочатку здійснюється демонтаж довгих видів, далі нижню і в кінці верхню деталь;
  • видалення склопакета. Краще для цієї процедури скористатися рукавичками. При великих розмірах конструкції варто скористатися допомогою ще однієї людини. Після демонтажу вироби варто поставити вікно на рівну поверхню з упором на стіну. Є спеціальні присоски, які полегшують роботу і оберігаються руки.
Після закінчення процедури необхідно зберегти підкладки, які відповідають за правильне положення вікна. Також краще встановити їх в ті місця, де вони перебували спочатку.

Новий склопакет, його установка

Цей процес відбувається в зворотній послідовності. Спочатку очищається віконна рама від всяких забруднень. Далі встановлюється склопакет в певній формі за допомогою підкладок. Їх варто розмістити в їх первинному місцезнаходження. Потім розміщуються штапики: спочатку верхній і нижній, а потім лівий і правий вигляд. У спеціальну канавку вставляються хвости, а після завдяки гумовому молотку по всьому периметру встановлюються штапики. Якщо використовувати звичайні металеві молотки, можна пошкодити скло, тому краще відмовитися від них.