Якісні пластикові панелі від виробника

Стінові панелі, вагонка ПВХ
Купити панелі у нас це:
shield.png
Якість і екологічна безпека
shield.png
Простота установки і практичність в експлуатації
shield.png
Різноманітність кольорів, відтінків і текстур
shield.png
Можливість внутрішнього і зовнішнього використання
shield.png
Додаткова звуко- і шумоізоляція

Оздоблення панелями ПВХ – це швидко і надовго

Останнім часом пластикові панелі стали вельми популярним матеріалом, який використовується для «сухої» обробки приміщень. В основі такої популярності лежить простота і достатня легкість монтажу, стійкість до перепаду температур і появи корозії. Найширший вибір різноманітних панелі ПВХ від виробника і безмежна фантазія дизайнерів створюють приголомшливі інтер’єри, що відрізняються стильністю і оригінальністю втілених проектів.

Переваги «сухого» ремонту

Купуючи панелі ПВХ від виробника в магазині «Стімекс», ви отримуєте не тільки високоякісну продукцію, але і можливість швидко і недорого втілити свої найсміливіші ідеї по обробці будь-якого приміщення. Ми пропонуємо панелі пластикові купити, у нас, вони ідеально підійдуть для обробки стін і стель у квартирі, заміському будинку, на дачі, в складському приміщенні або офісі. Вам не знадобляться ні цементні, ні клейові розчини, не потрібно проводити попередню підготовку поверхні і чекати поки все висохне. Достатньо лише закріпити планки обрешітки і можна сміливо приступати до монтажних робіт, які нагадують гру в дитячий конструктор.

Використовуючи для ремонту панелі ПВХ, ви застраховані від бруду, пилу, об’ємних відходів та інших «принад», супутніх звичайному ремонту. В результаті мінімальних фінансових і тимчасових витрат ви отримуєте ідеально рівні поверхні, які приховують любі нерівності і комунікації.

Область застосування

Продукція магазину «Стімекс», саме пластикові панелі (Київ) відрізняється не тільки великою різноманітністю, але і безпечна для застосування в житлових приміщеннях. Всі декоративні панелі мають суттєві переваги – вони мають цветоустойчивостью, теплозберігаючі та звукопоглинаючим характеристиками. Тому для обробки прихожей або кухні, балкона або дачного будиночка, офісу або кабінету, магазину або складу оптимальним варіантом вважаються стінові панелі ПВХ.

Ідеальним будівельним матеріалом для внутрішньої обробки в приміщеннях будь-якого типу є панелі. Простота установки на будь-якій поверхні, невибагливість у догляді, приваблива вартість і довговічність зводять їх в ранг найпопулярніших оздоблювальних матеріалів. Різноманітність кольорів, відтінків і текстур і можливість безмежного комбінування дозволяють розкрити всю глибину творчої уяви. З нашими панелями ваш інтер’єр перетвориться і знайде стильність і неповторність.

sertifikat