Пластикові вікна для будинку – як зробити правильний вибір

Завод пластикових вікон «Стімекс» в Києві виробляє продукцію з ПВХ з 2016 року. Для створення конструкцій з полівінілхлориду використовуються кращі матеріали, які постачають з Європи. Завдяки використанню високотехнологічного німецького обладнання та новітніх технологій на виробництві, вироби відрізняються високою якістю і надійністю. Саме тому пластикові вікна для будинку «Стімекс» користуються величезним попитом серед клієнтів.

Переваги металопластикових вікон

Пластикові вікна для будинку

Пластикові вікна для заміського будинку – це кращий варіант скління будівлі. Конструкції такого типу вже давно не є показником розкоші, але їх по праву вважають розумною альтернативою в процесі організації енергетичній безпеці. Кожен бажаючий може встановити пвх вікна і знизити свої витрати на опалення. Крім того, такі вироби відрізняються рядом переваг. А саме:

 • високий термін служби. Якщо монтаж був організований правильно, то пластикові вікна прослужать не менше півстоліття;
 • безпеку. Часто можна почути твердження, що пластик шкідливий для здоров’я. Так, це твердження може бути правдивим, але тільки в тому випадку, якщо його виготовили з неякісної сировини з порушенням технологічних норм. Профіль, який використовує компанія «Стімекс», має сертифікат безпеки, тому його сміливо можна встановлювати навіть в дитячих кімнатах і лікарнях;
 • герметичність. Завдяки ущільнювачів приміщення захищене від вуличного пилу. Крім того, хороша герметичність дозволяє максимально знизити рівень чутності із зовні, а значить, вікно стане відмінною шумоізоляцією;
 • простота догляду. Більше не потрібно кілька разів на сезон клеїти і підфарбовувати раму. Досить регулярно очищати конструкцію від пилу.
 • пожежна безпека. Профіль має високу вогнетривкість, а герметичний ущільнювач не пропускає кисень, тим самим не дозволяє вогню розгоратися і запалювати інші кімнати.

Перераховані вище переваги дають зрозуміти, що пвх конструкції – це досягнення сучасності, які не тільки полегшують наше життя, але і роблять її більш безпечною.

На що звернути увагу при виборі вікна для будинку?

Пластикові вікна для будинку

Багато споживачі не знають, як вибрати металопластикові вікна для будинку в Києві. Тому вони довго сумніваються, чи варто їх встановлювати. Наші фахівці продумали кілька порад, які допоможуть зрозуміти, які вікна вибрати для приватного будинку з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Отже, зверніть увагу на:

 • компанію, яка виробляє віконні конструкції. Вона повинна мати хорошу репутацію і позитивні відгуки;
 • гарантію, яку надає компанія-виробник. Гарантійне обслуговування повинно входити у вартість виробів;
 • на якість віконного профілю, склопакетів і фурнітури.

Віконний профіль – це основа конструкції. Саме він більшою мірою є показником якості та надійності вироби. Профіль розрізняють по ширині:

 • 60 мм. Мінімальна комплектація, погана шумоізоляція. Зазвичай використовують для виробництва міжкімнатних дверей, в рідкісних випадках його вибирають для виготовлення вікон для житлових приміщень;
 • 70 мм. Один з найпопулярніших варіантів. Може забезпечити хорошу тепло-, шумо- і волого ізоляцію. Має доступну вартість і естетичний вигляд;
 • 86 мм. Кращий за експлуатаційними властивостями профіль. Відрізняється хорошими показниками шумо-, волого-, і теплоізоляції. Залежно від ширини профілю змінюється ціна на нього.

Хороший склопакет – це запорука збереження теплоти. Вибираючи пластикове вікно, варто звертати увагу на кількість склопакетів. Якщо камера одна, то вікно краще встановлювати на будівлі господарського призначення або на балкон. Склопакет з двома камерами найбільш популярний. Для його виробництва використовують три скла, між якими дві повітряні камери. Якщо камери заповнені газом, то Теплосохранності в рази збільшується.

Фахівці рекомендують встановлювати склопакети з інертним газом. Адже не дивлячись на те, що вони трохи дорожче, їх практичність ви відзначите вже в перший холодний сезон.

Щоб віконні укоси мали естетичний вигляд, до їх обробці також варто підійти розумно: вибрати хороші матеріали, найняти фахівця для виконання роботи (якщо не вмієте це робити самостійно).

Важливим елементом є і підвіконня. Зараз його монтують за новою технологією, завдяки чому не потрібно додаткове утеплення.

Фурнітура – це якість роботи конструкції з ПВХ. Якщо вона хороша, то стулки будуть відкриватися і закриватися не одне десятиліття без будь-яких проблем.

Пластикові вікна в заміський будинок від компанії «Стімекс»

Пластикові вікна для будинку

Купити пластикові вікна для будинку від компанії «Стімекс» в Києві, значить зробити вигідне вкладення в свій комфорт і безпеку. Якщо ви ще не знаєте, які саме ПВХ вікна встановити в своєму заміському будинку, наші фахівці готові вам допомогти.

Багато власників приватних будинків по-старому бажають встановити дерев’яні вікна для будинку, яким потрібен постійний догляд. Пояснюють вони це тим, що дерево більш екологічний матеріал. Але насправді пвх вікна не поступаються в своїх експлуатаційних характеристиках дерев’яним. А в питаннях догляду і тривалості терміну служби навіть перевершують їх.

Наша компанія пропонує вироби високої якості за розумними цінами. Щоб отримати детальну, безкоштовну консультацію, достатньо зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Металопластикові вікна компанії «Стімекс» – це доступний комфорт для кожного.