ВІКНА СТІМЕКС - НА ДОВГІ РОКИ

ШПУНТ ПВХ. ВИРОБЛЯЄМО. ПРОДАЄМО. ВСТАНОВЛЮЄМО.

ЯКІСНІ ПЛАСТИКОВІ ПАНЕЛІ ВІД ВИРОБНИКА

previous arrow
next arrow
Slider
Наші переваги
factory.png
Власне виробництво
bar-chart.png
Більше 20 років на ринку
home.png
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
worker.png
Професійна команда
diploma.png
Гарантія якості
ШПУНТ ПВХ
icon
Завод компанії «Стімекс» випускає шпунт ПВХ з 2016 року. Даний матеріал активно застосовується для берегоукріплення водойм, створення каналів, для захисту від грунтових вод і витоку шкідливих речовин, посилення укосів доріг і опор мостів. Виробництво шпунта ПВХ і декоративних ПВХ панелей виконується на високотехнологічному обладнанні фірми WEBER (Німеччина) з використанням європейської сировини і аддитивів найвищої якості.
img
icon
ВІКОННІ СИСТЕМИ
img
Одним з важливих напрямків є виробництво металопластикових вікон та дверей, що обладнане сучасними автоматизованими лініями FIMTEC (Німеччина) з повним замкнутим циклом. Це дозволяє випускати до 250 конструкцій за зміну з конфігурацією будь-якої складності. Стімекс займається виробництвом металопластикових конструкцій більше 19 років і входить в число найбільших компаній, що працюють на ринку України. Наша компанія орієнтована на досягнення високої якості продукції, що випускається, і тому при виборі комплектуючих для виробництва наших виробів ми зупинилися на провідних німецьких виробників: профілю - "KÖMMERLING", '' KBE''і фурнітури - "SIEGENIA"
СТІНОВІ ПАНЕЛІ, ВАГОНКА
icon
З 2002 року Стімекс є виробником ПВХ продукції: вагонка, стінові панелі з ПВХ. Вигідна відмінна риса панелей ПВХ Стімекс - це різноманітність декорів, еластичність і міцність, лакове покриття, яке надає малюнкам панелей дивовижний блиск і служить надійним додатковим захистом від механічного впливу і використання засобів побутової хімії.
img
Як ми працюємо
exam
Ви подаєте заявку
exam
Ми виходимо на зв’язок
exam
Робимо виміри і розрахунок
exam
Проводиться оплата
exam
Ми робимо доставку
exam
Наші спеціалісти проводять установку
Власне виробництво Стімекс

Компанія «Стімекс» займає міцні позиції на ринку оздоблювальних матеріалів України з 1997 року. Основні напрямки діяльності компанії – виробництво і торгівля  будівельними та оздоблювальними матеріалами.

На сьогоднішній день «Стімекс» займає лідируючі позиції в сфері виробництва ПВХ продукції та віконних систем і має репутацію надійного партнера, який гарантує якість своєї продукції.

Злагоджена робота всіх підрозділів нашої компанії і замкнутий цикл виробництва дозволяють створити вигідні умови для клієнтів і наших партнерів.

Співробітники компанії – це команда професіоналів, яка прагне до досягнення загальних цілей організації. Успіх клієнтів – запорука нашого успіху.

Ми є надійним партнером, знаходимо оптимальні рішення, прагнемо задовольнити всі запити клієнта.

Ми будуємо відносини на принципах взаємної вигоди, прозорості та повної відповідальності за прийняті на себе зобов’язання. Ми змагаємося лише в якості обслуговування і принципах ведення бізнесу!

Всі будівельні матеріали в одному місці, Київ і Україна!

more_arrow