Яскрава віконна мода

Ярскраві вікна КиївДо актуального трендового напрямку в архітектурі і внутрішньому оформленні приміщень відносяться яскраві види вікон. Різні колірні рішення вікон сприяють реалізації найсміливіших і незвичайних ідей, наповнюючи інтер’єр приміщень неповторністю і надаючи фасадам будівель особливу індивідуальність. Ламінованим металопластикових вікон віддають перевагу все більша кількість споживачів, як Європи, так і всього світу. Плівка, яка використовується для ламінування профілів, може бути виконана в абсолютно різних кольорах і відтінках, володіти різною фактурою.

Компанія Стімекс, який представляє торгові марки KBE, Kommerling, застосовує плівкові види покриттів з наявністю трьох типів фактур:

  • під деревину;
  • під метал;
  • глянцеві підстави.

Для кожного виду характерні різні колірні відтінки, а в каталозі виробника налічується понад 40 світлових рішень.

Ламіновані профілі чудово ріжуться і згинаються, що сприяє можливості виготовлення вікон в різних розмірних конфігураціях і формах.

Для ламінованих металопластикових конструкцій характерні ті ж якісні характеристики, що й для вікон з білих профілів. Їм властива виняткова надійність і довговічність, високий ступінь захисту від зломів і сторонніх проникнень, хороша звуко- і теплоізоляція, можливість підтримки в приміщенні найбільш комфортного мікроклімату, що сприяє економії при опаленні будинку. Крім цього, кольоровим плівковим покриттям характерно забезпечувати додатковий вид захисту для пластикових поверхонь від ультрафіолету і різних видів атмосферних чинників.

Віконні конструкції з ламінованих профілів в різноманітних фактурах і квітах – це ідеальне рішення для архітекторів, метою яких є розставляння потрібних дизайнерських акцентів в інтер’єрі з виділенням його значущих елементів.

Крім цього, установка таких вікон дає можливість зробити акцент на архітектурній стилістиці будівлі, надаючи йому старовинного або ультрасучасного виду.

Кольорові варіанти пластикових вікон: ряд особливостей і переваг

Незамінними атрибутами в сучасних будинках є конструкції у вигляді пластикових вікон, для яких характерні високі експлуатаційні якості. На сьогоднішній день профілю пластикових вікон можуть бути виконані не тільки в білому кольорі, але і в різних колірних відтінках. Різноманітність кольорів дає можливість вибрати оптимальний варіант для свого інтер’єру, який допоможе підкреслити унікальний дизайн.

Як відомо, високих температур характерно негативним чином впливає на довговічності вікон. Ультрафіолетові промені можуть посприяти деформації пластику або армуючих підсилювачів, що в результаті змінить геометрію віконних систем. Саме тому виробники спільними зусиллями розробили спеціальні види плівок, для яких властива висока відображає здатність. Зовсім скоро таке рішення буде застосовуватися для всіх видів профілів, завдяки ряду переваг.

Плівки, що сприяють підвищенню експлуатації віконних систем

Яскраві вікна УкраїнаДля виготовлення ламінуючих видів плівок Renolit використовується технологія SST- Solar Shield, що володіє переважною особливістю, яка визначається включенням в фактуру покриттів спеціальних частинок, що сприяють відображенню інфрачервоного випромінювання. Це сприяє зниженню здатності профілю вбирати в себе тепло, а також зменшення впливу на виріб температурного діапазону.

Плівки Renolit сприяють:

  • зменшенні термального впливу на профілю;
  • зниження температури підстав;
  • мінімізації ризиків деформації профілів.

Різні колірні рішення

Споживачам представлений широкий діапазон кольорів, як в стандартних, так і в екстраординарних кольорах, в тому числі колір металік, який відрізняє ефективний металевий блиск. Представлений діапазон кольорів є значною перевагою при оформленні інтер’єру в приміщенні і оформленні фасадів.

Для нових плівок характерна не тільки захист поверхні профілів від високого впливу температури, а також стійкість до механічних факторів. Це говорить про те, що пластикові вікна придбають більшу надійність і сучасний стиль.

Види яскравих вікон

Яскраві вікна купити КиївНа сьогоднішній день віконні конструкції можуть бути виконані в декількох колірних рішеннях. Найбільш популярними є вироби з наявністю ламінації з внутрішньої сторони. Таке рішення є ідеальним для власників багатоповерхових будинків, які не підлягають змінам з фасадної сторони.

Для заміських котеджів також представлений великий вибір кольорових рішень, підбирати які рекомендовано відповідно до дизайнерськими особливостями приміщення. Для заміського будинку хорошим рішенням стане установка кольорових пластикових вікон в масі, елементи яких володіє однорідним кольором. До відмінної риси таких конструкцій можна віднести відсутні білі зазори при відкритті стулок. Вибираючи вікна для приватного будинку, перевагу можна віддати колірним профілем на сторонах, що посприяє одночасного вирішення 2 завдань, які визначаються гармонійним доповненням вікна у внутрішньому і зовнішньому дизайні будівлі.

Кольорові рішення віконних профілів можуть бути абсолютно різними, виконані в природних відтінках, під дерево, а також володіти яскравими квітами, для яких властива особлива оригінальність. Кольорові профілю, що володіють схожістю з різними породами дерев, відображають їх природну фактуру. Різноманітні моделі сприяють вибору ідеальних рішень відповідно до конкретних завдань і цілей.

Переважні особливості кольорових вікон

Основними перевагами кольорових вікон є їх стильні зовнішні характеристики і стандартна функціональність. Оригінальним і неординарним кольоровим пластиковим вікнам властива особлива елегантність і сучасність. Виробник робить особливий акцент не тільки на зовнішній вигляд віконних систем, але також докладає всіх зусиль для того, щоб його продукція мала високою якістю. У виробничому процесі віконних профілів використовуються виключно високоякісні матеріали, що поряд з сучасними технологіями сприяє виробництву високоякісної продукції. Даного виробника можна охарактеризувати, як надійну компанію, яка виробляє пластикові вікна з максимально довговічними характеристиками. Для профілів таких вікон характерна висока стійкість до атмосферних явищ, температурних коливань, сонячного світла і т.д. Навіть по закінченню багатьох років вікнам не властиво втрачати свої представницькі характеристики і колір. Також віконні конструкції сприяють надійному захисті будинку, наповнюючи приміщення комфортом і затишком. Виробам характерні високі тепло- і шумоізоляційні якості поряд з екологічністю. Утримувати в чистоті ламіновані вікна досить просто, у міру забруднення їх потрібно мити, використовуючи мильний розчин.

В асортименті виробника для власників квартир представлені варіанти вікон з наявністю односторонньої внутрішньої ламінації, а жителі приватних будинків можуть віддати перевагу будь-яким виконань, в яких присутня двостороння однакова ламінація в масі.

Кольорові профілю, які є вдалим винаходом компанії Renolit, мають представницькими зовнішніми характеристиками, стабільністю та довговічністю. Завдяки постійному контролю якості у виробничому процесі вікна мають високу атмосферної стійкістю, стабільністю і функціональністю.