Ламіновані вікна

Ламіновані вікна від Stimex

laminirovannie-okna

Ламіновані вікна дозволяють втілити найсміливіші і несподівані дизайнерські рішення. За допомогою ламінації можна передати колір і фактуру дерева різних порід, металевий блиск або просто перетворити біле вікно в щось яскраве і привабливе.

Ламінація може бути внутрішньої, зовнішньої і двосторонньої, що дозволяє досягти максимальної гармонії віконних рам як з фасадом будівлі, так і з інтер’єром всередині будинку.

Покриття невразливе до температурних перепадів, ультрафіолетових променів а також додатково захищає поверхню від подряпин.

Ламінація вікон структурними плівками «під дерево» дозволяє отримати красиві і практичні вікна з видом дерев’яних, але значно дешевше.

Фарбування поверхні профілю

Ще одним методом виробництва кольорового профілю є фарбування, коли на поверхню готового білого наносять шар акрилової фарби. Для захисту забарвленої поверхні від бруду, пилу, опадів зверху на нього наносять захисне покриття.

Перевагою фарбування є багата кольорова палітра фарб. Профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір по каталогу RAL.