Доставка вікон по Києву – обережно та вчасно!

Пластикові вікна – це сучасні, практичні і незамінні конструкції для скління віконних прорізів, балконів і т.д. Якщо ви хочете зробити інтер’єр стильним, захистити приміщення від вітру, морозу і палючого сонця, пвх вікна стануть відмінним рішенням. Головне правильно вибрати виробника виробів і організувати безпечну доставку.

Безпечна доставка вікон від компанії «Стімекс»

вікна пвх з доставкою

Завод пластикових вікон «Стімекс» в Києві пропонує послугу професійна доставка вікон ПВХ. Спеціальний транспорт, обладнання для навантаження і кваліфіковані фахівці допоможуть організувати оперативну і головне безпечне транспортування ваших віконних конструкцій.

Доставка вікон в Києві – це одна з послуг, яку пропонує компанія «Стімекс». За роки роботи ми отримали величезний досвід, який допомагає нам гарантувати те, що наші фахівці можуть надійно транспортувати конструкції будь-якого типу і розміру, не пошкоджуючи їх зовнішній вигляд. Ми дотримуємося всіх правил перевезення, виконуємо роботу в обумовлений термін, відповідаємо за збереження виробів.

Доставка вікон, на що слід звернути увагу

доставка вікон

Доставка пластикових вікон – це надзвичайно складний процес, який слід здійснювати в певних умовах, адже склопакети тендітні і легко можуть пошкодитися. Щоб конструкція зберегла свою цілісність, перевозити її допустимо виключно на спеціальних машинах. Їх обладнають спеціальними пірамідами з жорсткою основою, яка дозволяє зафіксувати раму пластикових вікон.

Перевозити металопластикові вікна в Києві необхідно виключно в вертикальному положенні, так як:

  • це виключить удар, деформацію;
  • запобігає псуванню скла і рам;
  • можна транспортувати будь-яку кількість конструкцій.

Коли пластикові вікна встановлені вертикально, вони не тиснуть один на одного, завдяки чому приїжджають до клієнта в ідеальному стані.

Переваги доставки пластикових вікон від компанії «Стімекс»

Наша компанія в Києві пропонує своїм клієнтам кращі умови:

  • доставка вікон ціна найкраща в місті;
  • оперативність;
  • дотримання умов договору;
  • гарантії.

Справжні професіонали в термін доставлять пвх вікна в цілісності й схоронності.