Заміна вікон

Дім завжди сприймається як фортеця, як місце, куди завжди хочеться повернутися, де можна розслабитися, відпочити і провести час зі своїми близькими. На рівень безпеки і комфорту впливає безліч факторів, але один з основних – тепло і відсутність протягів. Якщо в квартирі або в будинку стало прохолодно, мало кому захочеться туди повертатися, адже в такому випадку житло не викликає належних радості і заспокоєння. Якщо ви все частіше помічаєте протяги і зниження температури, прийшов час задуматися про зміну старих вікон на нові конструкції Стімекс.

Чому потрібно міняти вікна

Якщо у вашій квартирі досі стоять радянські дерев’яні вікна, ніяких сумнівів бути не повинно. Такі конструкції потрібно замінити якнайшвидше, тому що вони не підлягають реставрації ні за яких умов. Дерев’яні рами вже розсохлися, втратили естетичні характеристики, фурнітура почала все частіше ламатися, а стулки перестали щільно прилягати. Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то старі радянські вікна – це одна з головних причин постійного холоду, протягів і великих переплат за опалення. Ще одна причина – висока енергоефективність нових пластикових вікон Стімекс, яка безпосередньо пов’язана з попереднім пунктом. Газове і центральне опалення постійно дорожчають, та й інші тарифи стрімко ростуть. При заміні конструкції на енергозберігаючі вікна, ви зможете заощадити багато грошей на опаленні (близько 35% від звичних сум). Таким чином можна відбити вартість покупки і установки вікон вже за кілька сезонів, але при цьому суворі морози і вітряну погоду ви переживете в теплому приміщенні, навіть не використовуючи обігрівачі. пора змінювати вікна Ще один вагомий привід звернутися в компанію Стімекс – недорогі вікна першої хвилі, які з’явилися після масового будівництва нових будинків і їх повного скління. Ті системи, які встановили близько 10 або 15 років тому, до цих пір служать своїм власникам і відрізняються високою якістю. Правда, вікна, встановлені 5 років тому, вже можуть виходити з ладу з простої причини. Тоді з’явилося безліч невеликих компаній, які виробляли неякісні вікна і продавали їх великим забудовникам за сущі копійки. Покупці квартир вселяються в засклену житлову площу, але за якість рам і конструкцій ніхто вже не несе відповідальності. Склопакети часто втрачають герметичність, монтажна піна зовсім не тримається, з’являються повітряні кишені, а самі вікна часто протікають.

Як визначити ступінь зносу

На вигляд віконна конструкція може виглядати нормально. Правда, разом з цим склопакети все одно можуть пропускати багато тепла і шуму, а також ставати причиною появи протягів. Є деякі моменти, на які варто звернути увагу:
  1. Відповідність горизонтальному і вертикальному рівнях. Слідкуйте за тим, наскільки рівно встановлено вікно спочатку. Це безпосередньо впливає на герметичність конструкції. Якщо після монтажу залишаться відхилення, це може привести до порушення цілісності, появи тріщин і інших дефектів. Також через порушення герметичності пластик може потемніти, стати жовтим або сірим.
  2. Відсутність герметичності пакету. Якщо всередині склопакета є розлучення і волога, це говорить про відсутність герметичності. Якщо при цьому рама не постраждала, можна замінити тільки його.
  3. Невідповідність кліматичних умов. Перед установкою вікна важливо враховувати кліматичні особливості регіону, в якому ви проживаєте. Як правило, в Україні не варто встановлювати однокамерні конструкції, так як її буде недостатньо для утримання тепла.
  4. Несправності фурнітури. Іноді досить замінити фурнітуру, її пластикові або металеві фрагменти. Якщо поломка виникла в рамі, доведеться купувати нове вікно.