Які бувають види склопакетів

Склопакет – найважливіший елемент вікна, його вибору приділяється найбільша увага. Якісний склопакет відповідає за пропущення світла, за звуко- і теплоізоляцію, за естетичність. Це найбільша частина, на скляну поверхню доводитися 90% всього вікна.

виды стеклопакетов

Склопакет являє собою конструкцію, що складається з двох стекол, їх по периметру з’єднують дистанційні рамки. Для відсутності доступу повітря в межстекольное простір застосовується спеціальний герметик. У простір між стеклами може запускатися інертний газ, який додатково сприяє звуко- і теплоізоляції всієї конструкції вікна.

Вибирайте тільки якісні склопакети, які пропонує компанія «Стімекс», адже вони посилять позитивні характеристики всієї конструкції пластикового вікна, що володіють надійністю, практичністю, довговічністю, стійкістю до механічних пошкоджень. Неякісні склопакети, навпаки нівелюють позитивні характеристики конструкції, можуть привести до виходу з ладу і подальшої заміни на більш якісні.

Які бувають види склопакетів

стеклопакеты

Склопакети класифікують за багатьма критеріями, але ми розглянемо найосновніші, які необхідно враховувати клієнтам при замовленні пластикових вікон.

Першим аспектом, на який необхідно звертати увагу є кількість камер:

  • однокамерні склопакети. Ціна загальної конструкції з однокамерним склопакетом буде трохи менше двокамерного вікна. Використовують такі склопакети у вікнах, що виходять в тихі двори, також можна використовувати в приміщеннях, що не вимагають високих вимог до теплоізоляції;
  • двокамерні склопакети. Такий склопакет складається з трьох стекол. Це оптимальний варіант, який підходить для українського клімату. Двокамерні пакети забезпечать звуко- і теплоізоляцію вашого приміщення.
  • трикамерні склопакети. Складаються з чотирьох стекол, але використовується такий варіант досить рідко. Справа в тому, що ціна значно вище, а звуко- і теплоізоляція не набагато відрізняється від двокамерного варіанту.

Другим обов’язковим аспектом є матеріал виготовлення. Склопакети бувають:

  • звичайними. Використовується звичайне скло, це найпоширеніший варіант;
  • тонованими. Тонування скла приглушує сонячні промені, не дозволяючи проникати через такі пакети ультрафіолету. Такий варіант необхідно використовувати, щоб уникнути вигоряння меблів та інших елементів декору вашої квартири яскравими сонячними променями;
  • енергозберігаючі. У цьому варіанті на скло наносять спеціальне напилення, яке включає в себе іони срібла. Таке напилення відштовхує назовні тепло в літній період і не пропускає назовні в опалювальний період. Оптимально підходять для використання в вікнах, які перебувають на сонячній стороні будівель;
  • триплекси. У таких склопакетах використовуються багатошарові міцні скла, які призначені для захисту від механічних пошкоджень. Якщо таке скло розбити, то воно не розсипається, як звичайне. Все осколки залишаються на місці, захищаючи від проникнення. Бажано такі склопакети використовувати на перших поверхах міських будівель або в приватних заміських будинках;
  • декоративними. В такому склопакеті присутній декоративний різнокольоровий профіль з алюмінію, використовується в якості прикраси або створення свого особливого способу.
склопакети

Важливим аспектом при виборі склопакета є газ, яким заповнюються камери склопакета. У стандартному варіанті в камерах знаходиться повітря, але при бажанні можливий варіант заповнення інертними газами (аргон, криптон). В цьому випадку отримаємо додаткову теплоізоляцію.

Особливу увагу необхідно приділити шумоізоляції вашого приміщення. Якщо за вікном досить шумно, потрібно не тільки використовувати двокамерні склопакети, а й можна зробити нестандартний замовлення, наприклад, використовувати різні міжскляний відстані і скла різної товщини. Така комбінація, плюс заповнення камер інертним газом, дозволить надійно захистити кімнату від сторонніх шумів.

При виборі склопакета необхідно враховувати безліч моментів, вартість, звичайно, важливий критерій, але в основному необхідно враховувати розташування вашого приміщення і розташування вікон до сонячного світла.

Чому склопакети вибирають в компанії «Стімекс»?

Зібралися придбати якісний склопакет? Звертайтеся в компанію «Стімекс», наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий у вашому випадку варіант скління. Наша компанія виготовляє високоякісні віконні конструкції за короткий час, ми надаємо відмінне сервісне і гарантійне обслуговування.