Вікна для спальні

Спальня займає особливе місце в житті кожної людини. Серед всіх приміщень в наших квартирах тут проводиться велика частина нашого часу, в спальні ми відпочиваємо, набираємося сил і енергії. Тому так важливо приділити особливу увагу при облаштуванні спальні, адже всі елементи цієї кімнати повинні бути продумані і забезпечувати своїм мешканцям здоровий і спокійний сон. На якість відпочинку впливають кілька параметрів, це і комфортні меблі, і що має оздоблення кімнати, але основним параметром завжди залишається сприяє обстановка. Якісний і спокійний сон можливий в тиші, при комфортній температурі, приглушеному освітленні і притоку свіжого повітря. За всю цю відповідну обстановку в спальні відповідають вікна. Підібравши відповідні установки вікна, ви забезпечите спокійний відпочинок у вашій спальні. А як це зробити? Компанія «Стімекс» підготувала опис деяких особливостей, з якими стикаються власники квартир при виборі для спальні віконних конструкцій з металопластику. вікна для спальні

Яким характеристикам повинні відповідати склопакети для спальні

Основними параметрами, якими повинні володіти якісні склопакети, є теплоізоляція і звуко-, шумоізоляція. Для досягнення високих показників в збереженні тепла в спальні і недопущення (приглушення) звуків вулиці застосовуються металопластикові конструкції з широкими профільними системами. Для поліпшення теплоізоляційних характеристик фахівці рекомендують заповнювати камери склопакетів спеціальним інертним газом. При необхідності додаткової звукоізоляцією може стати установка антирезонансних вікон з камерами різної ширини. Такі конструкційні особливості відмінно поглинають навіть гучний шум, в тому числі гуркіт автотранспорту або будівельної техніки. Також, вікна повинні забезпечувати приглушене освітлення, необхідне для спокійного сну. Справа в тому, що підвищена яскравість призводить до зайвого порушення нервової системи, що перешкоджає спокійному відпочинку. Тому, на сонячних сторонах рекомендується установка металопластикових конструкцій з тонованими стеклами, які послаблюють інтенсивність сонячних променів. Ще одним важливим моментом для спокійного сну є наявність припливу свіжого повітря в спальню і дотримання температурного режиму в комфортних межах. Зазвичай, в спальних кімнатах наших багатоквартирних будинків не встановлюють припливно-витяжну вентиляцію, тому на вікна покладається і ця функція. Для провітрювання віконні стулки обладнуються поворотно-відкидними механізмами і в рамах встановлюються припливні повітряні клапана. Для відповідності внутрішньому оздобленню спальної кімнати можна вибрати колір металопластикової конструкції. Це може бути як звичне біле виконання, так і інші кольори, в тому числі і імітація дерев’яної поверхні. Що необхідно враховувати при замовленні якісного металопластикового вікна в спальню Щоб вибрати відповідне вікно з ПВХ матеріалів необхідно знати всі параметри не тільки самої спальні, але і всього будинку і його місце розташування. Тільки таким чином замовник уникне зайвих витрат і отримає дійсно якісне вікно, що забезпечує комфортний відпочинок. Компанія «Стімекс» пропонує простий алгоритм, що допомагає швидко замовити вікно в спальне приміщення оптимальної конфігурації:
  1. Визначаємо оптимальні характеристики склопакетів. До цих характеристик відносяться енергоефективність і звукоізоляція. Енергоефективні пакети встановлюють в приміщеннях для зменшення витрат на опалення, а звукоізоляція необхідна для спальні, виходить на вулицю з інтенсивним транспортним рухом або іншим джерелом шуму.
  2. Вибираємо загальну конфігурацію віконної конструкції, кількість віконних стулок і способи їх відкриття. Важливо звернути увагу на те, що велика кількість стулок, які не відчиняються ( «глухих») істотно ускладнить миття таких вікон, особливо на високих поверхах.
  3. Визначаємося з моделлю металопластикового профілю, виходячи від товщини пакета. Від цієї моделі профілю залежать варіанти виконання самої конструкції.
  4. Вибираємо варіанти ручок, механізмів та іншої фурнітури.
  5. Визначаємо додаткові елементи, до яких відносяться москітні сітки, жалюзі, підвіконня і відливи.
Визначившись з усіма параметрами, не забувайте про якісному монтажі замовленої металопластикової конструкції, адже тільки професійна установка гарантує довгострокове використання ваших вікон.

Чому металопластикові вікна замовляють в компанії «Стімекс»

Металопластикові вікна нашої компанії відповідає не тільки українським, а й міжнародним нормам. Також наша продукція відрізняється:
  • можливістю наносити особливе інноваційне напилення на скляні поверхні, розташовані всередині склопакета. Таке напилення порівняно із дзеркальною поверхнею, здатної відбивати не світло, а тепло, що знаходиться всередині спальні. Сонячні ж промені таке напилення відмінно пропускає всередину приміщення, а для людського ока воно практично непомітно. Такий метод обробки скла дозволяє значно зменшити навантаження на опалення;
  • застосуванням особливої ​​технології, так званої «теплою» рамки, що дозволяє уникнути промерзання склопакета. Така конструкція включає в себе спеціальну дистанційну пластикову рамку, яка має низьку в порівнянні з алюмінієвими аналогами, теплопровідність. Установка такої рамки дозволяє при негативних температурах виключити утворення криги і конденсату в точках її зіткнення зі склом;
  • здатністю значно зменшити проникнення сторонніх звуків всередину спального приміщення. Це досягається завдяки застосуванню «теплих» рамок різної ширини. Така конструкція дозволяє максимально знизити пропускну здатність низькочастотних і високочастотних шумів.