Вибираємо вікна для дачі – як правильно зробити вибір?

У нинішній час дуже багато людей втомлюються від міської суєти і намагаються обзавестися дачним будиночком, де можна провести вихідні, відпустку, а то і зовсім пожити деякий час. При цьому неодмінно постає питання про впорядкування будинку, в тому числі про заміну вікон на більш якісний варіант. Пластикові вікна для дачі, ціни яких вас приємно здивують, можна замовити в компанії «Стімекс» в Києві. При виборі найбільш відповідного варіанту рекомендовано покластися на професіоналів нашої фірми. Всі консультації надаються безкоштовно.

На що звернути увагу при виборі пластикових вікон?

вікна для дачі

При виборі важливо визначитися, коли і скільки часу ви будете перебувати на дачі. Для літнього періоду ідеально підійдуть недорогі пластикові вікна для дачі з наступними характеристиками:

  • склопакети. Можна вибирати найпростіші однокамерні різновиди, оскільки властивостями теплоізоляції можна знехтувати. На сонячному боці для затінення можна використовувати тонировочную плівку;
  • профіль. Найбільш практичними є профілі, які мають 3-5 камер;
  • конфігурація. Необхідно визначитися з кількістю елементів, що відкриваються, з потребою поворотно-відкидний фурнітури.

До вибору вікон для дачі, яка використовується круглий рік, потрібно підходити набагато серйозніше. При цьому важливим параметром є термоізоляція. Від якості вікон і їх енергозберігаючих характеристик залежить комфорт перебування на дачі в холодну пору року.

Фахівці рекомендують купити готові пластикові вікна для дачі в Києві з наступними параметрами:

  • двокамерний енергозберігаючий склопакет;
  • 5-камерний віконний профіль з енергозберігаючими якостями.

Країна-виробник в даному питанні не грає особливої ​​ролі, головне – висока якість і надійність.

Скління дачних будинків старої споруди, особливості

Важливими моментами при виборі вікна ПВХ для дачі є:

  • наявність фурнітури для захисту від злому. Для додаткового захисту від несанкціонованого доступу можна встановити решітки або віконниці;
  • колірне рішення. Різноманіття вибору нікого не залишить байдужим. На ринку представлені варіанти з ламінуванням, яка буває внутрішньої, зовнішньої, двосторонньої;
  • наявність зовнішніх відливів, їх якість. Ширина таких елементів вибирається залежно від товщини стіни. Важливим доповненням є різні аксесуари: жалюзі, антимоскитні сітки та інше.

Твір вимірів і монтажу віконних конструкцій

пластикові вікна для дачі

Зняття мірок – важливий етап, оскільки часто готові конструкції не підходять, і потрібно індивідуальне виготовлення. У компанії «Стімекс» в Києві можна замовити безкоштовний виїзд замірника. Він не тільки зробить виміри, а й розрахує попередню вартість конструкції, оформить замовлення.

Індивідуальне виготовлення пластикових вікон займає близько двох тижнів. Після цього вони доставляються в вказане місце. Вартість доставки, монтажу і самого виробництва обмовляється заздалегідь і прописується в договорі. Ми з радістю підберемо вам вікна для дачі, ціни яких в Києві доступні для кожного. Консультації з приводу скління свого заміського будиночка можна отримати по телефону. Крім того, для зручності клієнтів на сайті є форма зворотного зв’язку.