Вікна Kommerling (Німеччина)

Металлопластиковые окна Kommerling

KÖMMERLING – відомий бренд з багатою традиціями і більш ніж 100-річною історією успіху.

ВікнаKommerling (Німеччина) – це ідеальне поєднання довговічності експлуатації, технологічності, високих теплофізичних показників, прекрасного дизайну і безпеки для життя і здоров’я людини, а також для навколишнього середовища. Протягом багатьох років ці складові є фундаментом успішної діяльності німецької компанії «Кьоммерлинг».

Фактори, які сприяють вибору покупців на користь віконних конструкцій німецької компанії:
  1. Використання екологічно чистої і безпечної системи Green Line.
  2. Високий рівень протидії механічних пошкоджень і згубному впливу атмосферних опадів.
  3. Наявність ущільнювача 2-контурного характеру.
  4. Товщина стінок ПВХ-профілю складає 3,2 мм.

В процесі виготовлення металопластикових профілів для віконних конструкцій компанією «Кьоммерлинг» використовується інноваційна екологічна система Green Line, а також ПВХ-профілі, в яких замість раніше використовувалися свинцевих стабілізаторів використовуються сучасні кальцієво-цинкові. Для них характерний високий рівень протидії впливу погодних умов. Завдяки кальцієво-цинковим стабілізаторів привабливий зовнішній вигляд пластикових вікон зберігається набагато довше. При цьому не потребують спеціального догляду. Вікна Kommerling (Німеччина) відрізняються високим рівнем тепло- і шумозахисту. Останній фактор особливо важливий для такого великого міста, як Київ, в якому життя не завмирає ні на хвилину.

Відмітка Green Line ставиться на тих матеріалах, які:
  • не несуть в собі прихованої загрози для навколишнього середовища;
  • можуть бути повторно перероблені;
  • не можуть заподіяти шкоди природному балансу.

Для ТМ «Стімекс» вікна Kommerling (Німеччина) протягом багатьох років є одним з пріоритетних напрямків в професійній діяльності. До уваги наших шановних клієнтів ми незмінно пропонуємо високоякісні віконні ПВХ-профілі, які вірою і правдою прослужать вам довгі роки. У нас ви можете замовити виготовлення металопластикових віконних конструкцій будь-яких форм і розмірів.