Рекомендації для вибору металопластикових вікон в будинок

Найбільшою популярністю користуються пластикові віконні системи для квартир з наявністю 3-5 камерних профільних систем.

Як відомо, основна маса теплових ресурсів (80%) йде з приміщення через вікна. Саме тому вікна в квартирі повинні бути максимально утепленими. Однак найдоцільнішим рішенням для квартир в багатоповерховому будинку, де присутні батареї в кожному приміщенні, стане придбання склопакета з наявністю більше, ніж 5 камер.

На сьогоднішній день виробники пропонують широкий модельний ряд пластикових вікон. Не завжди вибрати віконну систему досить просто. Пластикові вікна мають відмітними особливостями і мають різні конструкційні системи. Для одних виробів характерно пропускати менше сонячного світла в приміщення, але при цьому добре його прогрівати, а для інших властиво справлятися з обома завданнями. Також відрізняється і вартість віконних систем.

Перед тим як вибрати пластикові вікна, необхідно врахувати ряд критеріїв і отримати консультацію фахівця.

При виборі віконних систем необхідно враховувати наступні критерії:

  • вид будови, в якому планується установка вікон (новобуд, вторинка);
  • поверх і наявність поверхів в житловому будинку;
  • сторона, на яку виходять вікна;
  • для якої кімнати планується установка вікон (дитяча, спальня, зал).

З огляду на всі перераховані вище критерії, фахівцем буде запропоновано найоптимальніше рішення віконної системи.

Пластикові вікна в квартиру: вартість

вікна пластикові

При виборі віконних виробів важливим моментом є ціновий сегмент. Найкращим рішенням стане оптимальне співвідношення «ціна-якість».

Найбільш затребуваними моделями на сьогоднішній день є:

  • віконні системи Kömmerling від німецького бренду;
  • бюджетні моделі.

Для металопластикових віконних конструкцій від європейських торгових марок, які виготовляється частково і на території нашої країни властиво наявність хорошої якості і оптимальної вартості. Функціонування заводських підприємств на території України сприяє більш доступною вартості, так як в ціну не закладається вартість перевезення. Пластикові віконні системи мають високу якість, яке відповідає виробам, виготовленим на європейських заводах.

Металопластикові вікна для квартири: на що звернути увагу при виборі?

Якщо віконні вироби будуть встановлюватися на широкі і високі віконні прорізи, французькі балкони або останні поверхи з наявністю сильної вітрового навантаження, ідеальним рішенням стане придбання вікон Kömmerling.

Головним критеріям в профільних системах є наявність товщини в сталевому підсилювачі не менш 2 мм.

Також, вибираючи пластикові вікна в квартиру, необхідно звернути увагу на такий важливий момент як склад ущільнювача. Раніше він проводився тільки з чорної гуми, а на сьогоднішній день виробники пропонують: білий і сірий каучукові матеріали. Ущільнювач таких кольорів має більш високу вартість, однак має більш естетичний зовнішній вигляд.
При виборі кольору ущільнювача необхідно враховувати той момент, що білого кольору властиво швидко бруднитися, а сірому твердеть від холодних температур. З огляду на це, чорний варіант є більш практичним, але менш зносостійким, в порівнянні зі світлим сучасним замінником.

Додаткові рекомендації

Якщо планується установка вікон в квартирах, то не слід віддавати перевагу системам, в яких не передбачається наявності енергоефективних вікон.

Для кімнат, вікна яких розташовуються на південну сторону і навпаки, де відсутні дерева, доцільним рішенням стане покупка склопакета з наявністю багатофункціонального скла. Такий варіант сприяє заощадженню теплових ресурсів в зимовий час і охолодженню приміщення в жаркий період.

У разі якщо вікна виходять в бік гучних магістралей, найкращим варіантом стане покупка шумозащитного склопакета, під яким мається на увазі камерний склопакет з наявністю стекол 6 і 4 мм.

В асортименті нашого каталогу представлений широкий асортиментний ряд віконних систем і склопакетів. Наша компанія пропонує моделі від провідних європейських брендів, які мають високу якість і енергоефективними характеристиками.
Для замовлення необхідно залишити заявку на нашому сайті або зв’язатися з менеджерами в телефонах режимі.