Металопластикові вікна Kommerling в Києві

Металопластикові вікна Кемерлінг Київ користуються популярністю на протязі довгого часу. Багато клієнтів вважають за краще профіль Kommerling за рахунок дивовижного дизайну і групи преміум сегменту. Пластикові вікна Кемерлінг – це надійні і довговічні конструкції з чудовими естетичними даними.

Металопластикові вікна Kommerling виробляються в Німеччині з 2001 року. Виробник віконних конструкцій відомий по всіх великих містах всього світу і є лідером на європейському ринку продажів. На перших етапах свого розвитку компанія робила акцент на профільні конструкції, призначені для регіонів, де присутній суворий клімат. Профільні системи користувалися популярністю в Канаді, Швейцарії, Норвегії і т.д. За рахунок непередбачуваного клімату в Україні, попит на профільні системи також виріс.

Переваги пластикових вікон Kommerling

Головним достоїнством даної компанії є висока якість продукції і надійні експлуатаційні характеристики. Також до плюсів можна віднести:

 • позначку якості «Green Line», яка свідчить про використання кальцієво-цинкових стабілізаторів (замість свинцевих) і можливість проходити вторинну переробку. Конструкції не несуть небезпеку для навколишнього середовища і мають товарний вигляд протягом тривалого терміну експлуатації;
 • підвищену ударостійкість і стійкість на вплив агресивних погодних факторів;
 • комплектацію, яка складається з двоконтурного ущільнювача, що сприяє підвищенню коефіцієнта теплопередачі і звукоізоляційних властивостей;
 • товщину стінок 3,2 мм;
 • наявність якісної віконної фурнітури;
 • довговічні експлуатаційні показники;
 • прийнятну вартість пластикові вікна Kommerling, яка є трохи вище середньостатистичного віконних систем з ПВХ.

Вікна Kommerling Київ – це високоякісні віконні системи, які поєднують в собі довговічність, комфорт і стильний дизайн. Віконні конструкції є абсолютно безпечними для людини і навколишнього середовища. Саме ці критерії є головними помічниками компанії на шляху до успішного розвитку та стабільної роботи.

Компанія Kommerling займає лідируючі місця серед конкурентів по всьому світу, це сприяє ще більшому розвитку і подальшого зростання фірми. З кожним роком в асортименті виробника з’являється все більше нових інноваційних проектів і профільних рішень, завдяки чому покупець може вибрати необхідні установки, як для житлових, так і не для житлових приміщень.

Основні переваги нашої продукції і чому наші профілі вважаються кращими?

Одним з головних напрямків магазину «Стімекс» є продаж віконних систем високої якості. У нашому інтернет-магазині можна купити вікна Kommerling, ціна на які є середньостатистичною і відповідає високій якості продукції. Вікна Кемерлінг в Стімеск- це ряд переваг:

 • високоякісна продукція від профільного провідного виробника;
 • виготовлення віконних прорізів на обладнанні німецької фірми Rotox, Urban;
 • професійна консультація наших фахівців, які проведуть індивідуальний розрахунок для кожного клієнта;
 • монтаж в точно обумовлений період з використанням тільки якісних витратних матеріалів.

На сайті компанії «Стімекс» можна замовити пластикові вікна Kommerling і балконні блоки різних форм і габаритів. Наші менеджери в телефонному режимі дадуть відповідь на всі питання і розрахують вартість установок.