Kommerliñg Aluclip – синергія двох матеріалів

Kommerling Unity Киев

Для системи Kommerliñg Aluclip характерний ряд переважних відмінностей, не характерних для інших ПВХ систем з наявністю алюмінієвих накладок.

Дана система є першим рішенням, в якому використовується з’єднання таких матеріалів як пластик і алюміній, що посприяло появі гібридної системи. Kommerling Aluclip – це досягнення двох компаній, таких як Profine (пластик) і Stemeseder (алюміній).

Для високоекономіческой системи характерна наявність модульних конструкцій, де в якості основи для поворотно-відкидних версій є система 76мм з наявністю середнього ущільнювача, а для конструкцій підйомно-розсувного типу – PremiDoor 76.

Старання розробників посприяли створенню силового замкнутого контуру, що об’єднує два види матеріалу. Варто зауважити, що навіть екстремальні температурні коливання не сприяють виникненню напруг і деформацій в системі.

Систему Kommerling Aluclip можна охарактеризувати як інноваційний продукт, який володіє необхідним ступенем герметизації, що відповідає сучасним стандартам. Наприклад, одним з таких стандартів є австрійське керівництво по герметизації об’єктів: «Примикання вікон і дверей до підстав».

Надійність – як основоположна система

Дану систему створили на базі системи 76мм (середній ущільнювач). Завдяки System76 як основи присутня можливість застосування підсилювальних ущільнювачів додаткових профілів і можливість використання тієї ж технології обробки штульпа і з’єднання імпоста. Для системи характерно придбання додаткової стабільності за рахунок вклеювання склопакетів. Варто зауважити, що для водовідведення характерна прихованість і для стандартного рішення не потрібно проникнення в алюмінієвий вид накладки, що сприяє ще одному візуальному перевазі.

Сферою призначення Kommerling Aluclip є як уже існуючі будівлі, так і новобудови.

Простота монтажу

Системі властиво спрощувати примикання конструкцій до отворів для всіх видів підвіконь, навіть тих, які не мають додаткові профілі. Герметизацію виконують, використовуючи рідкий пластик, фольгу або бітумне полотно.

Перевага дизайну

У дизайні профілів у формі куба, в тому числі включаючи квадратний штапик, акцент був зроблений на елегантність. Лицьова підстава може бути досить вузька, приблизно 100 мм. Для стандартного поворотно-відкидного варіанта показник товщини скління може становити 48 мм. Підйомно-розсувний вид двері Kommerling PremiDoor 76 сприяє можливості скління до 58 мм.

В асортименті виробника представлені різні дизайни з наявністю стійких до атмосферних факторів підставах, що відповідають стандартам високої якості.

В залежності від побажань і дизайну приміщення, віконна конструкція може бути виконана зі зміщенням або відповідати рівню поверхні. Присутні різні колірні варіанти.

Ефективність обробки

Основною метою розробників системи Kommerling Aluclip є оптимізація виробничих процесів і витрат. Це визначається:

  • паралельним виготовленням пластикових і алюмінієвих рам;
  • для збирання підготовленої конструкції з алюмінію і ПВХ знадобиться не менше 1 хвилини;
  • можливістю складання рам без необхідності використовувати класичні гвинтові власники;
  • дана система є першим вікном, основою якого виступає пластик і алюміній в єдиній концепції.

Варіанти кольорових вікон для будинків

Kommerling Premidoor 76 купить Киев

Сталеві підсилювачі завжди мали важливе значення у виробництві віконних систем ПВХ. Технологія ProStratoTec сприяє альтернативної заміни стали на армований скловолокном пластик без необхідності застосовувати сталь. Дана технологія передбачає використання високотехнологічного матеріалу Ultradur від Basf (полібутилентерефталат, що містить скловолокно 55%).

Також нововведенням є використання технології тріекструзії, яка має на увазі під собою Екструдування первинного ПВХ, вторинного ПВХ і пластика, армованого скловолокном, що сприяє формуванню єдиного віконного профілю. Це дає можливість зробити профіль більш міцним, жорстким і температуростабільним.

Система пройшла ряд всередині заводських випробувань з успішною відміткою. На даний момент ведуться випробування на території інституту віконних технологій, і очікується реєстрація RAL.

Впровадження розробки здійснюється в системі Kommerling Преміум клас, монтажна глибина 88 мм.

Завдяки інноваційному виробничого процесу забезпечується міцна інтеграція металу в профіль, що дає можливість не застосовувати сталь навіть для кольорових профілів. Такий винахід посприяло можливості реалізації пасивного будинку по стандарту доктора Файст.

Завдяки використанню технології ProStratoTec присутня можливість виготовлення кольорових вікон з наявністю висоти стулок до 2,5 м.

Переваги технології:

  • можливість придбання вікон пасивного будинку в різних кольорах;
  • зменшена вага стулки на 25%, за рахунок відсутності стали в конструкції;
  • теплопровідність Uf = 0.79 Вт / (м 2 К);
  • наявність високих теплоізоляційних якостей;
  • стійкість розвитку визначається інтелектуальним процесом переробки;
  • стандартизований вид виробництва не вимагає ніяких доповнень.