Як вдало підібрати вікна на кухню

За нормами СанПіН, кухня – це нежитлове приміщення, в яке можна підбирати не дуже тепло і шумоізоліруемие вікна. Зазвичай в кухні тепліше, ніж в інших приміщеннях, тому що при приготуванні їжі виділяється тепло. З цієї причини тут можна поставити вікно з меншим числом камер ПВХ. Вибір ПВХ-вікна залежить від специфіки кухонного приміщення і його експлуатування. Найбільш поширеним є чотиривимірний пластик і одне – двокамерний склопакет. Цей варіант є недорогим, і при цьому забезпечує хорошу тепло- і шумоізоляцію. Ми розповімо докладніше про особливості вибору вікон в кухню.

Вентилювання і волога в повітрі

В кухонних приміщеннях вікна часто запотівають через великої кількості вологи в повітрі. Відсутність хорошого вентилювання загрожує скупченням теплого пара в кімнаті і осіданням її на поверхнях. Для того щоб цього уникнути, потрібно вирішити проблему з вентиляцією повітря, встановивши тривимірний пластик або однокамерний, двокамерний склопакет. Ще можна дотримуватися потрібної навколишнього оточення за допомогою провітрювання, витяжки, вентиляційного клапана. У кухонних приміщеннях кватиркою користуються часто, через це можуть бути протяги. А щоб в приміщенні завжди було свіжо, вікно ставлять на провітрювання.

Витяжку можна перевірити в такий спосіб: до вентиляційної решітки приносять папір. При якісному вентилировании вона буде триматися, а якщо буде падати, то вентилювання потрібно поліпшити. В цьому випадку рекомендується виклик спеціалізованих людей з ЖЕКу для прочищення всієї системи. Якщо прикріпити біля вікна вентклапан, він допоможе потоку повітря проникати всередину і скоротить кількість вологи в повітрі. Бувають клапани з ручним керуванням і з автоматичним.

Декоративне оформлення

Пластикові вікна білого кольору – класика. Їх встановлюють найчастіше. Але деякі не хочуть йти второваним шляхом, набуваючи різнокольорові. Можна домогтися, щоб вікно виглядало як дерев’яне або металеве, але це не для всіх вікон підходить. Можна домогтися єдиного стилю з меблями в будинку. А в кухонному приміщенні підвіконні виступи повинні бути волого і паростойкость, мати велику ширину. Повинні вони також бути і безпечні з точки зору екології, тому що часто на них готують.

Захист від зловмисників

В багатоповерхових будинках найбільш уразливі нижні і верхні поверхи. Саме кухонні вікна злочинці найчастіше використовують для проникнення в квартиру. З проблемою безпеки можна впоратися, якщо встановити вікна з захистом від злому. Проти віджиму рами захищає цапфа грибоподібної форми. Триплекс – спеціалізоване скло, яке захищає склопакет, не дає нанести ушкодження Узагальнюючи, можна визначити, які вимоги є основними:

  • Вікно в кухонному приміщенні повинно бути досить теплим і тихим з ​​трьома або чотирма камерами,
  • для склопакета одну – дві камери з надійним кріпленням,
  • захистом від злому, шпросами.

А для дитячої безпеки рекомендується ставити замки для дітей, які блокуються від випадкового відкривання і є більш безпечним варіантом.

Чи можна встановлювати вікна, які вже були у вжитку

Деякі продають вікна, якими вже користувалися. Робиться це з метою максимально дешевого пропозиції. Так само як будь-який інший продукт, будь то пральна машина або електричний чайник, використання вікон б / у може бути небезпечним. Тому якщо у вас зовсім мало фінансів, краще підкоп і встановити нормальні ПВХ-вікна, щоб уникнути неприємностей, адже ненові вікна можуть бути недостатньо теплими або пропускати вологу.