Як потрібно вибирати вікна?

вибираємо металопластикові вікна Постійні протяги, невиправдані витрати на опалення в холодну пору року, необхідність у щорічній фарбування – далеко не повний перелік причин, які спонукають власників квартир і приватних будинків до заміни вікон. Сьогодні багато компаній пропонують своїм клієнтам вигідні знижки на покупку металопластикових конструкцій. Таким чином, вікна стали доступнішими завдяки численним акційними пропозиціями від провідних виробників ПВХ конструкцій. Широкий асортимент профілів і різновидів металопластикових конструкцій дозволяє клієнту підібрати модель під свій смак і бюджет. Різноманіття варіантів, однак, має один істотний мінус. Великий вибір металопластикових вікон і фірм з продажу вікон ПВХ збиває з пантелику. У пошуках надійної компанії з прийнятними цінами клієнти витрачають багато часу, порівнюючи вартість і якість профілів в різних фірмах.

Найпоширеніші помилки покупців при виборі вікон

Ми врахували найпоширеніші помилки покупців при виборі вікон і зараз готові поділитися ними з вами. Публікація цієї статті ніяким чином не пов’язана з комерційними цілями. Наше завдання – зорієнтувати покупця у виборі віконних виробів і допомогти йому прийняти правильне рішення в питанні придбання металопластикових конструкцій. Ми пропонуємо до ознайомлення кілька правил вдалої покупки ПВХ вікон.

Дотримуйтесь правильного співвідношення ціни і якості

Низька ціна вказує на те, що виробник заощадив на якості матеріалу або фурнітури. Як зрозуміти, в чому полягає підступ, якщо іменита компанія пропонує клієнту недорогі моделі вікон. Ми розібралися в цьому питанні і зараз готові поділитися з вами своїми висновками. Як правило, при покупці металопластикових конструкцій клієнт звертає увагу на профіль, але при цьому нехтує такими характеристиками, як тип скла (енергозберігаюче, армоване, ламіноване, броньоване, сонцезахисний), якість фурнітури. Зупинивши вибір на дешевому білому вікні з німецького профілю, клієнт зовсім не замислюється про можливі експлуатаційні проблеми. Докладне вивчення технічних характеристик ПВХ конструкцій дозволяє уникнути багатьох проблем, включаючи:
  • нещільне примикання рами, ущільнювача;
  • розхитаність фурнітури;
  • скрип при відкриванні;
  • низькоякісну екструзію профілю;
  • скупчення води за стулкою;
  • провисання стулки;
  • пожовтіння пластика на рамі;
  • промерзання конденсату на ущільнювачі.
Якщо фірма-виробник дійсно має хороший авторитет на ринку віконних конструкцій, в її асортименті не буде дешевих моделей. Дешевизна – синонім низької якості, тому якщо ви хочете отримати гарне вікно з хорошими експлуатаційними характеристиками, яке прослужить не один десяток років, звертайте увагу на вироби середньої цінової категорії. Звернувшись в компанію з продажу віконних конструкцій, обов’язково уточнюйте характеристики скла, його товщину, просіть надати сертифікат відповідності.