Як формується ціна на пластикові вікна?

Більшість споживачів, звертаючись до продавців пластикових вікон, відразу хочуть почути фіксовану вартість за квадратний метр конструкції. Але, на жаль, фінальну вартість можна дізнатися тільки після розрахунку всіх комплектуючих. Коли менеджер уточнить всі необхідні параметри і технічні особливості вікна, він зможе назвати конкретну цифру. Як формується ціна на пластикове вікно – розглянемо детальніше в даній статті.

Як впливає ПВХ-профіль на вартість вікон

вікна пластикові

Найважливіший елемент пластикового вікна – це профіль. Виготовляють його з полімерного матеріалу – полівінілхлориду, який відрізняється відмінними експлуатаційними характеристиками. Усередині профілю завжди є повітряні камери, які розділені спеціальними перегородками і армуючими елементами з високоміцної сталі.

Товщина зовнішньої стінки конструкції визначає клас вікна. Чим товща стінка, тим більша кількість камер в профілі і, відповідно, тим вище ціна на нього. Широкий профіль дозволить монтувати велике число склопакетів, завдяки чому можна поліпшити звуко- і теплоізоляцію. Профіль визначає 40% від загальної суми вікна.

Як впливає вибір склопакета на вартість вікон

Склопакет – це герметично з’єднані в одну велику світлопрозору конструкцію скла. Склопакети розрізняють однокамерні, двокамерні або багатокамерні.

  1. Усередині склопакета вакуум або інертний газ. Подорожчання від наповнення склопакета незначне – до 5% вартості вікна.
  2. Вартість вікна також залежить і від кількості склопакетів. Чим їх більше, тим дорожче обійдеться конструкція.
  3. Впливає на ціну і тип скла. Воно може бути ударостійким, що самоочищається, що змінює прозорість, енергозберігаючим і т.д.
  4. Частка склопакета в загальній вартості вікна близько 40%.

Як впливає фурнітура та ручки на вартість

Фурнітура – це додаткові комплектуючі віконної конструкції, завдяки яким забезпечуються функції кріплення стулки до рами, можливість відкривання і закривання. Чим вище якість фурнітури, тим довше вікно порадує своїх господарів працездатністю. Чим більше елементів фурнітури і чим вони надійніше, тим вище їх вартість.

Ручки для вікон бувають або алюмінієвими або пластиковими. Перші дешевше, другі дорожче. В даному випадку варто розуміти, що алюмінієві ручки довговічніші, тому витрати на них будуть виправдані довгим терміном служби. Ціна фурнітури складе до 20% загальної вартості ПВХ конструкції.

Способи відкриття вікна впливають на вартість

Стулки на ПВХ вікнах можуть бути глухими, поворотними або розсувними. Чим більше стулок відкривається, тим вище вартість вікна. Глухі вікна найдешевші, а розсувні найдорожчі. В цілому дана характеристика може збільшити або зменшити вартість вікна на 15%.

Як форма вікна впливає на вартість

вікна ПВХ

Якщо вікно велике, значить на його виготовлення знадобитися багато матеріалу. Тому цілком логічно можна зробити висновок, що чим більше ПВХ конструкція, тим вона дорожча.

Більшість вікон із ПВХ прямокутні, але це не означає, що вони можуть бути тільки такими. Вікно з ПВХ може бути круглим, арочним або багатокутний. Чим складніше конструкція, тим вона дорожча.

Арочні вікна найчастіше білого кольору. Але можна замовити таку конструкцію з ламінованого профілю, який представлений у всіляких кольорах. Але варто пам’ятати, що дана характеристика також вплине на кінцеву вартість. Ламінація вікна збільшить вартість на 25%.

Також зробити вікно «дорогим» можна, замовивши декоративні елементи для нього. Наприклад, шпроси або накладки на раму.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що вартість вікна ПВХ залежить від безлічі параметрів. А саме від ширини ПВХ-профілю, кількості склопакетів, виду заповнення повітряних камер, якості і кількості фурнітури, способу відкривання і закривання стулок і від розміру і форми вікна. Тому щоб прорахувати ціну на віконну конструкцію, слід визначити для себе всі перераховані вище параметри і сказати про них менеджеру або скористатися онлайн калькулятором для самостійного розрахунку вартості.

Компанія «Стімекс» пропонує широкий асортимент якісних ПВХ вікон на будь-який смак. Співробітники компанії завжди готові допомогти з вибором віконної конструкції, з радістю дадуть відповідь на всі запитання. Для зв’язку з компанією можна написати онлайн-консультанту або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті.