Застосування листового спіненого ПВХ в будівництві

Пластик спінюється на виході з екструзійної головки. Розглядаючи внутрішню частину готового спіненого листа ПВХ, слід зазначити, що він складається з сотень маленьких повітряних бульбашок. Завдяки цьому листи здатні забезпечити хорошу тепло- і звукоізоляцію. Лист зі спіненого полівінілхлориду – це відмінний варіант для розміщення рекламних листів, чудовий матеріал для будівництва і ремонту. Застосовувати його можна в приміщенні і на вулиці.

Переваги спіненого ПВХ листа

Спінений ПВХ лист УкраїнаЛисти зі спіненого полівінілхлориду відрізняються високою міцністю і малою вагою. Поверхня такого матеріалу унікальна: вона добре піддається перефарбуванню, штампуванню, друку, гравіюванню і фрезеруванню. Листи зі спіненого полівінілхлориду (ПВХ) виробляють стандартного зразка. Тому їх можна використовувати для будь-яких цілей. Класичний варіант листа ПВХ має рівну поверхню з двох сторін. Це дозволяє захистити матеріал від негативного впливу факторів зовнішнього середовища (ультрафіолету, дощу, вітру).

Найчастіше для монтажу інтер’єрних конструкцій застосовують листи спіненого полівінілхлориду, стійкого до змін температурного режиму. Такий матеріал добре звуко- і теплоізолюється, поглинає вібрації.

ПВХ листи стійкі до впливів різних кислот. Їх можна обробляти будь-якими дезинфікуючими складами. Важливою перевагою такого матеріалу вважається погана займистість. Також варто відзначити, що листи з спіненого ПВХ не мають в своєму складі важких металів, тому їх можна використовувати в житлових приміщеннях, не побоюючись за життя людини.

Матеріал не пошкоджується корозією, не пропускає і не вбирає воду. Завдяки цьому ПВХ листи можна застосовувати для оздоблення стін в приміщеннях з високою вологістю. Листи не розбухають і не деформуються під впливом вологи.

Доступна ціна такого листового полімеру зробила його популярним аналогом дорогих конкурентів. Його часто купують, як економний альтернативний варіант, замість литого полікарбонату або HPL-пластика.

Використання спіненого листа ПВХ

Сфера використання спінених листів ПВХ:

  • зовнішня і внутрішня реклама. У вигляді стендів, букв, вивісок, вітрин, щитів «пірамід» і т.д .;
  • будівництво. Для монтажу повітропроводів, укосів на віконних конструкціях, перегородок, облицювань стін і стель, систем вентиляції і контролю клімату, теплових і звукових ізоляцій, дверних конструкцій і т.д. Один з кращих матеріалів для перегородок в кімнатах з підвищеним рівнем вологості (ванна, басейн, сауна);
  • хімічна промисловість. Монтаж повітряного або кабельного відводу, створення конструкцій в агресивному середовищі, захист пульта управління або щита з електронікою;
  • електротехніка. Електротехнічні щити, таблиці контролю, канали для кабелю або проводу;
  • легка промисловість. Спінений полівінілхлорид не містить в своєму складі шкідливих для здоров’я людини компонентів, тому його можна використовувати на будь-якому підприємстві, де виробляють продукти харчування.

Також спінені ПВХ листи незамінні для виробництва приладів, фотолабораторного обладнання, пристроїв для прикладної електрохімії, меблів, контейнерів і т.д.

Перераховані вище лише найпопулярніші напрямки використання даного матеріалу. Винахідливість вчених і споживчі запити сучасності, щодня розширюють сферу застосування спінених листів ПВХ.

На ринку виробників виробів зі спіненого ПВХ вже не один рік лідируючу позицію займає компанія «Стімекс». Сучасне обладнання для виробництва і команда монтажників дозволяють компанії впевнено стверджувати, що вони готові швидко і якісно впоратися з виконанням будь-якого поставленого завдання. Замовити виготовлення перегородки, доставку і установку можна за лічені хвилини.