Захист від грунтових вод шпунтом ПВХ

Руйнування берегових схилів – це масовий і важливе питання. Однак в останні 10 років послуги з укріплення берегів придбали більш поширений характер. Дана гідротехнічна послуга, замовити яку можна в компанії «Стімекс», є затребуваною за рахунок цілого ряду техногенних критеріїв до яких можна віднести:

  • велике будівництво берегових територій;
  • велика кількість стоків промислового типу;
  • погана регулювання водних потоків.
шпунт ПВХ для захисту від грунтових вод

Шпунт ПВХ для захисту від грунтових вод стане ідеальним рішенням даної проблеми.

Основою шпунта ПВХ є шпунт Ларсен, який представляє собою шпунтові палі з наявністю закруглені кути і сполучних замків. За їх допомогою утворюється суцільна стінка з шпунтових матеріалів.

Вироби у вигляді сполучних замків мають стійкість укріплювальних споруд і не здатні розриватися. Використовуються в різних будівельних сферах, де присутній ризики підтоплень, зсувів, ерозій, а також при будівництві ландшафтів. Захист від грунтових вод шпунтом ПВХ має привабливий зовнішній вигляд і прекрасно гармонує з природою.

Сфери використання шпунта ПВХ

Шпунт має високу універсальність і надійність, ці якості роблять його лідером серед конкурентів. Шпунт ПВХ є ідеальним рішенням, яке сприяє захисту і зміцненню берегів, каналів, шляхів автомобільного та залізничного типу.

За допомогою підпірних стін з використанням шпунта ПВХ виробляється захист котлованів і об’єктів меліораційного типу від підтоплень, а також стіни сприяють захисту від корозії, грунтових зсувів.