Вибираючи матеріали і предмети меблів для дитячої кімнати, необхідно враховувати багато факторів. Діти часто мають непосидючий характер, тому при виборі віконних систем в першу чергу необхідно враховувати такі особливості, як безпека і наявність екологічно чистих матеріалів.
Міф про те, що віконні дерев’яні конструкції є більш безпечними, в порівнянні з пластиковими вікнами, пов’язаний з тим, що при виробництві пластикових вікон для стабілізації використовується свинець. Цей елемент вважається токсичним, однак при виробництві віконного профілю з пластика використовується речовина, що містить низький коефіцієнт дифузії. У такій кількості свинець не здатний негативно впливати на здоров’я людини, так як не є летючим речовиною і не має здатності випаровуватися.
Ще одним речовиною, якого багато хто побоюється через токсичність, є полівінілхлорид (ПВХ). Однак і тут не варто турбуватися, адже освіта ПВХ відбувається в процесі полімеризації, яка в підсумку стає пластичною основою, яка не має здатності до виділення небезпечних речовин. Що стосується температурних показників плавлення ПВХ, то вони составляют120-220градусов, це говорить про те, що сонячні промені не мають можливості нагрівати пластик до стану плавлення.
Матеріали сучасних пластикових конструкцій мають повне право безпекою і відповідають діючим санітарним стандартам і встановленим вимогам пожежної безпеки. Пластикові віконні конструкції не поступаються дерев’яним вікнам по екологічним показникам.
Звичайні скла є потенційним ризиком, який становить небезпеку. Це пов’язано з тим, що вікна звичайного типу не мають ніяких захисних функцій, і в разі відкриття вікна дитиною виникає ризик небезпеки. При відкритті вікна маленька дитина може випасти назовні. А також звичайні скла легко можуть розбитися під час активних ігор і поранити дитину.
В кімнату, де проживає дитина, рекомендовано встановлювати загартоване скло або триплекс, матеріали яких є більш міцними в порівнянні зі звичайними. При попаданні м’яча в загартоване скло ризик поранення осколками є мінімальним, так як розбите скло не має здатності розбиватися на дрібні частинки, які можуть стати джерелом поранення. Триплекс є прошарком, яка укладається між стеклами, в результаті чого відбувається спрессовиваніе всіх верств при високих температурах. Триплекс вважається навіть більш щільним в порівнянні з загартованим склом.
Для підвищення рівня безпеки на віконних конструкціях встановлюють спеціальне захисне обладнання – дитячі замки. Головний елемент замка встановлюється на стулку, в той момент як відповідна частина на віконну раму. Тому за допомогою «дитячих замків» вікна можна відкрити тільки на функцію провітрювання.
Також для більшої безпеки можна розглянути варіанти віконних ручок з наявністю вбудованих замків, відкриття яких проводиться ключами, знімних ручок з заглушкою, а також прихованого замку. Всі ці пристосування не дають можливості до самостійного відкриття вікон.
Для того щоб захистити приміщення від комах, які можуть залетіти з вулиці, зовсім не обов’язково встановлювати москітні сітки. А також, щоб приглушити яскраві сонячні промені, можна використовувати жалюзі. Жалюзі, які встановлюються у внутрішню частину склопакета, стануть ідеальним рішенням для дитячої кімнати. До даних конструкцій немає доступу, тому дитина їх не відірве і не заплутає.
Щоб мінімізувати ризик поранення осколками, в разі якщо скло розіб’ється, можна розглянути варіант склопакета з протиударного триплекса, який створить підвищений рівень безпеки і сприятливу атмосферу для дитини.
Протизломна фурнітура допоможе підвищити рівень безпеки в квартирі. Тому для того, щоб убезпечити себе і свою сім’ю від грабіжників, установка Протизломна пристосування є більш ефективною, в порівнянні з гратами на вікнах.
Сучасні віконні профілі можна виготовити, виходячи з обліку індивідуальних потреб замовника. Різноманітні форми, кольору і дизайни стануть ідеальним варіантом для дитячої кімнати. віконні профіль