Великі вікна від стелі до підлоги

Вікна від підлоги до стелі також називають панорамними, маючи на увазі чудовий вид, який відкривається із вікна. У сучасному дизайні вони стали справжнім хітом, володіючи здатністю візуально розширювати приміщення, створювати особливу атмосферу свободи і стильну розкіш. Панорамні вікна займають собою всю стіну або більшу її частину. Плануючи даний вид скління, необхідно визначити, наскільки реальна і доречна їх установка. Найчастіше вікна в підлогу використовують в дизайні приватного будинку або квартири новобудови – на лоджії або балконі.

Панорамні вікна в дизайні приватного будинку

Одна з важливих переваг установки панорамних вікон – велика кількість природного світла, яке потрапляє в будинок. Вікна в підлогу, розташовані на другому або третьому поверсі, подарують вам прекрасні види, дозволять насолодитися простором і єднанням з природою. Якщо таке скління встановлено на першому поверсі, ви можете постійно спостерігати, що відбувається у дворі, що особливо актуально, якщо в будинку є маленькі діти. І, звичайно ж, мало що може змагатися з панорамними вікнами, якщо ваше житло розташоване на березі моря.

Зазвичай великі вікна встановлюють у вітальні або спальних кімнатах, однак даний вид скління підходить також для кухні, гостьової кімнати, особистого кабінету. Відмінним варіантом стануть вікна в підлогу для невеликого приватного будинку. Вони візуально розширять простір, наповнять кімнату світлом і повітрям. А якщо сонця для вас занадто багато – використовуйте спеціальну плівку для тонування. Якщо ви маєте намір встановити в своєму будинку панорамні вікна, запланувати це потрібно ще на стадії проектування.

Панорамні вікна в дизайні квартири

Якщо власники приватних будинків самі вибирають варіант скління, то господарям квартир доводиться задовольнятися існуючими умовами. Однак великі вікна в сучасній квартирі відіграють важливу роль. Маленьке приміщення вони візуально збільшать до того ж відкриють шикарний вид на місто. З їх допомогою можна поліпшити освітлення, створити стильний дизайн інтер’єру – повітряний, світлий і гармонійний.

Як варіант, можна використовувати вікна в підлогу для подовжених звужених лоджій. Найбільшу користь такий варіант приносить на північній і північно-східній стороні, значно підвищуючи якість освітлення. Сьогодні даний прийом широко використовується в окремих будівлях і багатоповерхових новобудовах.

Однак, схиляючись до панорамного скління, важливо врахувати силу вітру, характерну для регіону, а також – детально прорахувати всі параметри для забезпечення безпеки.

Якими бувають панорамні вікна?

Вибираючи панорамні вікна для квартири або приватного будинку, важливо ознайомитися з усім асортиментом, оскільки різні моделі можуть відрізнятися за формою, габаритами, конструкції.

Залежно від того, як розкриваються вікна, їх поділяють на:

 • розпашні – дуже популярний і широко використовуваний варіант. До його переваг відносять надійність і довговічність, простоту догляду і зручність експлуатації. Окремий різновид – поворотно-відкидна конструкція, що дозволяє не тільки відкрити вікно, але і фіксувати його в відкритому положенні;
 • паралельно-зсувні – дана конструкція передбачає переміщення віконних рам в потрібну сторону паралельно одна одній;
 • вікна-гармошки – складна конструкція, яку легко пересунути в сторону і повністю відкрити простір. До її мінусів відносять малу теплоізоляцію, через що «гармошки» користуються меншою популярністю.

Крім того, в дизайні будинку може бути використано безрамне скління. До його переваг відносять:

 • універсальну конструкцію – безрамне вікно відмінно вписується в отвори різної форми і величини;
 • різні варіанти відкриття стулок – можна вибрати розпашний спосіб, зрушення в бік, складання;

З яких матеріалів виготовляють профілі?

Плануючи установку панорамного скління в будинку або квартирі, необхідно визначитися з матеріалом профілю. Для віконних конструкцій передбачені профілі з алюмінію та металопластику. Конструкції з алюмінію дуже міцні і відрізняються легкою вагою. Таке вікно не вимагає спеціального посилення. Алюміній – пластичний метал, тому системи з його застосуванням можуть мати будь-які складні форми.

Теплий алюмінієвий профіль складається з двох частин, з’єднаних термозахистною вставкою з поліаміду. Вона запобігає передачі холоду від зовнішньої складової профілю до внутрішньої, сприяючи загальному заощадження тепла. Даний варіант рекомендується для панорамного скління в житлових приміщеннях.

Холодний алюмінієвий профіль складається з однієї камери, тому не створює необхідної теплоізоляції. Зазвичай вікна з такою конструкцією встановлюють на балконах.

Для підйомно-зсувних систем компанія «Стімекс» пропонує металопластиковий профіль PremiDoor88 і PremiDoor76 поєднує в собі кілька камер, тому має високий рівень теплозахисту і звукоізоляції.

 • легкий відхід;
 • тривалий період експлуатації без необхідності ремонту.

Якими можуть бути розміри панорамних вікон?

Форму вікон і площу скління вибирають відповідно до планованого дизайну і особистих переваг. Крім того, потрібно враховувати розмір і форму самого приміщення, інтенсивність сонця, що проникає в будинок в літню пору.

Граничне значення висоти вікна PremiDoor88 -2,9м, PremiDoor76 -2,6м.

Схеми відкривання:

Схеми відкривання вікон

Переваги панорамних вікон

Приватні будинки і квартири з вікнами в підлогу отримують наступні переваги:

 • візуально розширюється простір: відкритість однієї стіни розсуває кордони і створює відчуття перспективи;
 • природне світло використовується по максимуму, виникають сприятливі умови і позитивна атмосфера, а також – можливість економити на електриці;
 • панорамні вікна допомагають створити стильний і унікальний дизайн інтер’єру.

Оптимальна теплоізоляція панорамних вікон

Підйомно-разсувні системи PremiDoor забезпечують ідеальний баланс між статичними властивостями і теплоізоляцією.

 • Коефіцієнт теплопровідності: (1.2-1.3) Вт / (m2K)
 • Висока термоізоляція WPC порога
 • Спеціальне ущільнення по фальці створки
 • Центральне замикання з технологією трьох ущільнювачів
 • Напрямна рейка з термічним розривом

Вартість панорамних вікон

Ціна панорамного скління залежить від наступних факторів:

 • площа поверхні;
 • комплектація вікна і фурнітура;
 • матеріал виготовлення і тип профілю;
 • конструкція вікна і форма рами;
 • рівень складності монтажу.

Висновки

Вікна в підлогу допоможуть створити ексклюзивний, стильний і гармонійний дизайн котеджу або квартири в новобудові. Панорамне скління дозволяє щодня насолоджуватися видами міста або природи, чудовими морськими пейзажами. Замовляючи панорамні вікна в нашій компанії, ви можете бути спокійні з приводу розробки проекту, вибору конструкції і установки – все це ми беремо на себе, а крім того, забезпечуємо якісне обслуговування вашої віконної системи.