Трьохстулкове вікно

Якщо площа приміщення досить велика, звичайні одне або двостулкові вікна не підходять, в такому випадку з’являється необхідність встановлювати пластикове вікно трьохстулкове в Києві. Воно насправді зустрічається досить рідко, його монтують в приміщеннях великого розміру, де немає можливості поставити кілька невеликих вікон або є необхідність зробити кімнату світлішою.

Переваги і характеристики

трехстворчатое окно купить

В недалекому минулому такі вікна монтувалися переважно в службових приміщеннях, офісах, магазинах, громадських закладах. Останнім часом їх почали все частіше використовувати в житлових будинках.

Розмір стандартного трьохстулкового вікна може відрізнятися в різних виробників, але його можна знайти в магазині в готовому вигляді. Найчастіше такі вироби роблять під замовлення або ж спочатку при будівництві заміського будинку підбирають відповідні параметри і вносять їх в проект, в приміщенні роблять великий віконний проріз. Скажемо відразу, придбати трьохстулкове вікно, розміри якого вважаються стандартними можна дешевше, ніж замовляти виготовлення на замовлення, але різниця вийде значною.

Якщо ви не проти трохи заощадити, при будівництві нового будинку буде добре дослідити ринок, приблизні параметри стандартних вікон і внести їх параметри в проект.

Великий розмір трьохстулкового вікна дозволяє зробити приміщення світлим, теплим, значна площа скла створює гарний панорамний огляд на місто. За рахунок гарного денного освітлення будь-яка кімната буде здаватися візуально ще більше і затишніше.

Види трьохстулкових вікон

Трехстворчатые окна Киев

Цей тип вікон відрізняється своєю конструкцією:

  • глухі – жодна стулка не відкривається, їх доцільно встановлювати тільки в приміщенні з гарним провітрюванням або у разі, якщо в кімнаті є кондиціонер;
  • з кватиркою – зручно для постійного провітрювання приміщення;
  • з відкриваючими стулками (однією або двома);
  • відкидні;
  • розсувні – найсучасніші і зручні вікна, проте не дуже практичні в будинках, де є маленькі діти, так як вони легко відкриваються, що може бути небезпечно.

Де придбати пластикове вікно трьохстулкове

На сучасному ринку в Києві представлений величезний вибір різних варіантів пластикових, дерев’яних і ДСП вікон. Важливо добре вивчити цей асортимент і придбати якісне надійне трьохстулкове вікно, яке буде служити багато років.

Купити вікно трьохстулкове, ціна якого буде доступною, ви можете в магазині Стімекс в Києві. Також є можливість замовити виготовлення вікон за вашими параметрами. На сайті представлені всі моделі і кольору наших товарів, а також їх характеристика. Залишилися питання – сміливо телефонуйте і ставте їх нашим менеджерам, вони нададуть повну інформацію про виріб, умови замовлення та доставки товару.