Двостулкове вікно

Двостулкові пластикові вікна є найпотрібнішим видом. Вони ідеально підходять для більшості житлових приміщень – приватних будинків, квартир, а також для офісів і робочих будівель. Компанія Стімекс в місті Київ представляє різні види і розміри, які дозволяють підібрати ідеальний варіант для вас. Також є можливість виготовити двостулкове вікно на замовлення за індивідуальними параметрами.

Особливості двостулкових вікон

Двостулкове вікно купити в КиєвіПластикові вікна двостулкові можуть бути таких видів:

  • з двома не відкриваючими стулками;
  • з одною відкриваючою стулкою;
  • з двома поворотно-відкидними стулками.

Вибір відповідного виду залежить від особливостей самого приміщення, його площі та інтер’єру. Рекомендується встановлювати в будь-якому приміщенні хоча б одне вікно із стулкою з метою провітрювання. Навіть якщо встановлені кондиціонери, не зайвим буде перестрахуватися і залишити можливість природного доступу повітря.

Крім того, стулки дозволяють мити вікна зовні, не виходячи з кімнати. Це дуже зручно, особливо якщо квартира знаходиться на другому поверсі або вище.

двостулкове вікно купитьРозміри двостулкових вікон

Вікна пвх двостулкові повинні відповідати всім вимогам безпеки, саме тому у них є деякі обмеження за розмірами:

  • ширина відкидного елемента не більше 1 метра;
  • висота не більше 2,5 метрів, в ідеалі до 2;
  • поворотно-відкидна стулка 400х450 мм і більше;
  • розмір окремої системи до 2,5 м.

Двостулкове вікно, розміри якого перевищують наведені параметри, є небезпечним в експлуатації, жодна пристойна фірма навіть на замовлення не виконає такий виріб. Якщо потрібно двостулкове вікно в Києві більше цих параметрів, доцільніше вибрати трьохстулкове.

Де купити двостулкове вікно

Компанія Стімекс в Києві пропонує широкий вибір пластикових вікон різних видів і розмірів. У нас ви можете придбати двостулкове вікно, ціна якого буде нижчою за ринкову, при цьому якість виробу виключно високе.

У вас є можливість підібрати колір, вид, форму, розміри з уже наявних на складі або замовити індивідуальне виготовлення по вашим параметрам. Залишайте заявку на сайті, найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер для обговорення всіх деталей замовлення.