Офісні двері

Офісні двері

ofisnie-dveri

Стильний офіс – це не тільки обличчя вашої фірми, а й місце, де створюється особлива робоча атмосфера і куди приємно повертатися протягом всього робочого тижня.

Виходячи з нормативів, офісні двері повинні витримувати близько 500 тисяч циклів відкриттів в експлуатаційний період. До такого навантаження готові двері з пластикового профілю з потужними петлями і сучасною фурнітурою.

Спеціальні вимоги пред’являються також до армування стулки і коробки. Використання сталевих оцинкованих профілів надає необхідну жорсткість стулок, а також правильно передає навантаження від петель на несучі частини отвору.

В офісних дверях використовуються Т- і Z-стулки, що дозволяють відкривати двері не тільки назовні, але і всередину. Гамма кольорів пластикових офісних дверей визначається повним асортиментом кольорів за шкалою Renolit.

Акуратні білі офісні двері справляють гарне враження. Однак дизайн може бути різним. Профіль ПВХ ламінують кольоровими полімерними плівками, за допомогою яких підбирається будь-який колір. Імітація «під дерево» майже не відрізняється від класичної дерев’яних дверей з яскраво вираженою текстурою цінних порід.

Підвищення зносостійкості в нижній частині дверей досягається шляхом застосування спеціальних алюмінієвих порогів з термовставкою для захисту від холоду.