Балконний блок

Необхідною конструкцією в кожному будинку є металопластиковий балконний блок. Найчастіше в квартирах з не заскленим балконом температура повітря низька, це пов’язано з тим, що через отвори виходить основна частина теплого повітря. Ремонтні роботи даної області наповнять ваш будинок комфортом і теплом в будь-який період року. Тому купити балконний блок в Києві це вірне рішення, яке допоможе зберегти тепло у вашій квартирі.

Балконні блоки з ПВХ

балконний блок КиївПеред тим як купити пластиковий балконний блок в магазині Стімекс, рекомендується вивчити питання більш детально і підібрати необхідний вид:

 1. Стандартна конструкція є найпоширенішою моделлю, яка складається зі звичайного глухого отвору і двері, в якій передбачено механізм розпашного виду. Двері часто не склять повністю, нижня частина конструкції являє собою непрозору панель.
 2. Балконний блок Київ, в якому передбачено поворотно-відкидне вікно і двері. Дані моделі мають більш високу вартість, сприяють кращому повітрообміну і більш інтенсивному провітрюванні. Вікна виготовляються як в роздільному, так і в цілісному вигляді.
 3. Французькі конструкції передбачають повне засклення, що складається з двох стулок від підлоги до стелі. Даний тип виробів використовується в основному для приватних будинків і сучасних квартир.
 4. Чебурашка є рідкісним типом, який передбачений для прорізів, які мають габаритні розміри. Виріб являє собою двері в середній частині, а з боків віконні прорізи. Для більшої циркуляції повітря застосовуються поворотно-відкидні механізми, які монтуються на одне або на всі вікна.

Комплектація балконного блоку

Перед тим як купити балконний блок в Києві, рекомендується більш детально ознайомитися з оптимальними комплектаціями. Дані конструкції складаються з таких елементів як:

Купити віконний профіль Київ

Купуючи балконний блок, ціна на який залежить від комплектації і наявності додаткових функцій, необхідно звернути увагу на такий важливий критерій, як якість і функціональність фурнітури. Від цих параметрів залежать подальші експлуатаційні характеристики і надійні показники.

Наявність такого необхідного елемента, як підвіконня, не буде зайвим. Основою підвіконня виступає матеріал ПВХ, конструкції можуть виготовлятися різних габаритів. Такий додатковий елемент як дверний поріжок, стане гарантом герметичності. Завдяки йому ризик потрапляння холоду в приміщення зводитися до мінімуму, а виходити на балкон ставати комфортніше. Для естетичного вигляду балконного блоку необхідно приділити увагу до відкосів, які слід доопрацювати.

Установка балконних блоків

Для того щоб встановити балконний блок Київ з установкою, необхідно володіти певними навичками, так як процес монтажу досить непростий. Етапи установки блоків повинні виконувати фахівці.

Процедуру монтажу можна розділити на такі етапи як:

 • підготовка площі;
 • наступним етапом демонтуються старі балконні конструкції;
 • готується поверхню для монтажу нової конструкції;
 • встановлюється балконний блок;
 • прикріплюється підвіконня, відлив і поріг;
 • встановлюються склопакети, навішуються двері і стулки;
 • регулюється фурнітура, при необхідності.

Скільки коштує балконний блок і де його купити?

Компанія «Стімекс» в Києві пропонує широкий асортимент балконних виробів за прийнятними цінами. Ціни на балконний блок залежать від виду виробів, наявності додаткових елементів і складності в процесі виготовлення. Власне виробництво компанії «Стімекс» дає можливість замовити будь-які конструкції, будь-якого рівня складності.