Балкони з виносом

Балкон з виносом – це відмінна ідея для тих, хто хоче збільшити площу своєї квартири. Він дозволяє встановити гарний, об’ємний підвіконня, удосконалювати дизайн житла і перетворити екстер’єр багатоповерхового будинку. Квартири в мегаполісах роблять все більш компактними. Тому їх власники мріють хоч трохи їх розширити. Якщо можливості купити більш просторе житло немає, не варто впадати у відчай. Можна просто додати відсутню площа завдяки облаштуванню виносного балкона.

Такі конструкції не тільки надійні і безпечні, вони ще й цілком доступні. Дана послуга користується відмінним попитом серед жителів нашої столиці.

Основні типи балконів з виносом

Розширення балкона можливо завдяки кільком способам. Яких? Ви дізнаєтеся далі:

  1. Якщо подовжити балконну плиту на 20-25 сантиметрів в довжину і ширину, можна домогтися збільшення балкона. Такий метод здійснюють шляхом наварювання надійного каркаса з металу. Кріплять такий каркас швелерами до самої плиті і до фронтальної несучій стіні. Навантаження розподіляється правильно шляхом точного розрахунку кріплення. Вартість такого способу не радує клієнтів. До того ж для нього потрібно отримати документальне дозвіл в БТІ.
  2. Винесення за рівнем підвіконня. Такий спосіб передбачає збільшення підвіконня і всієї віконної конструкції на 30-40 сантиметрів на вулицю. Це можна зробити як по всьому периметру, так і тільки по бічних сторонах. Балкон після збільшення виглядає естетично, корисна площа значно додається.
  3. Винесення підвіконня і плити. Комбінований спосіб розширення – є одним з найдорожчих.

Який метод винесення краще, сказати не можна. Кожен клієнт вибирає його відповідно до своїх особистих вимогам і фінансовим можливостям. Також варто враховувати поверх житла і стан будівлі.

Балкони з виносом по підвіконню

Даний тип установки може здійснюватися двома способами. А саме:

  1. косинка (короткий винос). Застосовують для балкона, парапет якого виконаний з бетону, тому йому не потрібна обшивка та утеплення;
  2. довгий винос. Парапет конструкції з металевої решітки.

Устаткування виносного балкона: етапи

Перш ніж приступити до роботи по збільшенню корисного простору за рахунок виносу балкона, необхідно оглянути парапет. Іноді потрібно його зміцнити, наварити додаткову решітку, закласти піноблоками і т.д. Потім вибирають виносну конструкцію.

Виносні конструкції, які просто доповнили рамою з мітли, виглядають недовершене. Саме тому найчастіше їх додатково обшивають, а балкон утеплюють спеціальними матеріалами.
Установка виносних конструкцій виконується:

  • з використанням кронштейнів з металу, які попередньо обробили засобом від корозії. Для бетонного або цегельного парапету використовують анкерні болти і жорсткі труби з металу, щоб конструкція була якомога більше надійної.
  • звареним каркасом, який оперізують навколо всього балкона і прикріплюють до стінки багатоповерхівки.

Зовнішня конструкція бере на себе все навантаження системи скління, тому всі матеріали, які використовують для її установки, повинні бути максимально міцними і надійними.

Зазвичай перед монтажем проводять розрахунок навантаження і, якщо потрібно, виносну конструкцію додатково підсилюють.

Скління виносного балкона може бути:

  • холодним. Віконні рами з моностеклом або з однією камерою між склопакетами;
  • теплими. Балкон засклений за допомогою енергозберігаючих склопакетів. Якщо планується внутрішнє утеплення, то краще встановлювати саме такі віконні контракції.

 

Зовні балкона монтуються відлив і козирок. Вони захищають конструкцію від опадів і обмерзання.
Яке скління вибрати, вирішує сам клієнт. Тут важливо враховувати мета використання балкона і міцність конструкції.

Обшивка балкона зовні необхідна для виконання таких завдань:

  • естетичність. Прикрашає екстер’єр будівлі;
  • Захист. Конструкція з металу захищена від вогкості, а значить і від корозії.

Зазвичай матеріалом для обшивки служить профнастил або сайдинг.

Утеплення

Утепливши балкон, можна зробити його площа житлової. Якщо на балконі тепло, значить, конструкція прослужить довше, адже перепадів температури буде менше.

Для зовнішнього утеплення використовують пінополістирол, пінопласт, мінвату і сайдинг.
Для внутрішнього знадобиться пінопласт, стиродур і мінвата. Такий спосіб утеплення виконують по всьому периметру конструкції.

Внутрішнє оздоблення

Даний етап є фінішним в обладнанні виносного балкона. Він має на увазі:

  • обшивку стін і стелі сайдингом, гіпсокартоном, ламінатом, МДФ плитами, пластиком або вагонкою;
  • монтаж вбудованих меблів, установка полиць, шаф, сушарок для білизни, квіткових вазонів і т.д.

Коли всі роботи завершені, клієнт може насолодитися акуратним, просторим і теплим балконом. Він відмінно виглядає як всередині, так і зовні. Широкий підвіконня дозволяє встановити квіткові рослини, акваріуми або використовувати його як стіл під ноутбук. Який зоною буде ваш балкон, вирішувати тільки вам. Впевнені, що і відпочинок, і робота там принесуть вам масу приємних емоцій.

Винести балкон не так вже просто, як може здатися на перший погляд. Даний процес пов’язаний з величезною відповідальністю, яку беруть на себе фахівці-монтажники. Їм потрібно ретельно оглянути стару конструкцію, виконати масу технічних розрахунків, прорахувати кошторис, здійснити демонтажні, монтажні, зварювальні роботи і т.д. Саме тому варто відповідально підійти до вибору компанії, яка пропонує послугу «винос балкона». Адже важливо, щоб роботу такого типу виконували досвідчені, відповідальні професіонали.

Наша компанія займається установкою балконів з виносом в Києві вже багато років. Ми тішимо своїх клієнтів якістю роботи і доступними цінами.

У нас можна замовити комплексну послугу, яка включає в себе роботи з виносу, скління, утеплення і обшивки. Гарантуємо надійність конструкції, естетичність результату і тривалу, безпроблемну експлуатацію.