Посилення відкосів доріг і опор мостів шпунтом ПВХ

Шпунт ПВХ широко використовується в будівельній сфері. Такі вироби сприяють формуванню міцної фактурної шпунтової стінки, яка має здатність витримувати високі навантаження і невразлива до зовнішніх впливів.

ПВХ шпунт для посилення застосовується для зміцнення берегових ліній, будівництва підпірних стінок, для зміцнення дорожніх укосів і як спосіб захисту ґрунту від підмивання, зсувів та інших негативних факторів.

Посилення відкосів доріг і опор мостів шпунтом ПВХ

шпунт пвх для посилення доріг

Посилення відкосів доріг шпунтом ПВХ сприяє довговічності конструкцій, підвищує безпеку пересування транспортних засобів і збільшує пропускні спроможності доріг. А також дані вироби покращують водно-теплові ресурси земляних полотен.

Посилення відкосів доріг і опор мостів шпунтом ПВХ на авто трасах дає можливість контролювання вертикальних і горизонтальних зсувів. Палі невразливі до великих навантажень за рахунок наявності високих показників жорсткості. Шпунт ПВХ – це незамінні вироби при зміцненні укосів на тимчасових трасах, наприклад, на під’їзді до будівельного об’єкту. Наявність спеціальних властивостей дає можливість витримувати великі вагові навантаження від великогабаритного устаткування.

Палі з шпунта ПВХ – це бюджетне і екологічне рішення, для якого не потрібна наявність додаткового обслуговування. Коли укоси доріг зміцнюються за допомогою ПВХ, це сприяє збільшенню термінів експлуатації траси.

В асортименті нашої компанії «Стімекс» представлений великий вибір послуг з берегоукріплення за доступними цінами. У нас діє гнучка система знижок і високий сервіс обслуговування.