Зміцнення берега шпунтом ПВХ

Водойма поблизу ділянки – це приємний бонус, яким можуть похвалитися не всі. Але дане доповнення до ландшафтного дизайну може стати причиною ерозії берега і осипання грунту. Щоб даних проблем не виникло, слід зробити якісне зміцнення берега. А допомогти вам в цьому можуть співробітники нашої компанії «Стімекс». Ми готові докласти максимум зусиль для того, щоб зберегти берегову лінію вашої ділянки і дати вам можливість насолоджуватися її приємним видом.

Укріплення берегів

зміцнення берега шпунтом ПВХ

Вода, безсумнівно, корисна і необхідна людству. Але її руйнівна сила часто робить негативний вплив на берегову лінію. Щоб зберегти цілісність водойми і його початкові обриси, важливо виконати роботи з берегоукріплення. Якщо цього не зробити, волога поступово буде проникати все далі до берега і руйнувати його, сприяючи обвалів.
Порушити цілісність берегової лінії можуть такі чинники:

 • кліматичні умови;
 • погода;
 • підводні течії;
 • навантаження на берегову лінію;
 • рослини, коріння яких розширюють грунт.

Обвали впливають не тільки на естетичність зовнішнього вигляду водойми і річки, а й несуть загрози рослинам, які його оточують. Тому берегоукріплення ставків – це не просто рекомендація, яку можна не виконувати, це необхідність, яка здатна запобігти масу негативних наслідків. На сьогоднішній день існує маса технологій, які допомагають у зміцненні грунту в контурі води.

Технології берегоукріплення

берегоукріплення

Щоб зробити зміцнення берегової лінії (озера, річки, ставка), застосовують різні конструкції, які після установки виконують не лише практичну, але й естетичну функцію. Для зміцнення використовую різні види матеріалів, як натуральних, так і штучних. Найбільш часто застосовують:

Зміцнюючи берегову лінію, ви страхуєте свою ділянку від обвалів. Якщо робота з берегоукріплення виконана правильно, то прибережні грунти не змінять початковий стан, що не будуть розмиватися і обвалюватися.

Фахівці компанії пропонують провести берегоукріплення шпунт ПВХ, адже такий спосіб відрізняється високою ефективністю. Скориставшись даною послугою, ви можете зберегти доглянутий вигляд берега, як частини ландшафтного дизайну ділянки.

Переваги застосування шпунта

Зміцнення берега шпунтом – це один з найбільш результативних методів по зміцненню берегової лінії. ПВХ шпунт – це матеріал, який відрізняється високими зносостійкими характеристиками. З його допомогою можна захистити берег, захистивши його від обвалів, ерозії і розмивання.

ПВХ шпунт використовують в якості основного матеріалу при роботах, пов’язаних зі зміцненням берега річки чи водойми. З його допомогою також можна створити штучну бухту для яхти, човни або катери.

З переваг використання шпунта, слід зазначити:

 • зносостійкість (матеріал не втрачає своїх початкових властивостей протягом не менше ніж 50-ти років);
 • можна встановлювати в будь-який час року;
 • невелика вага, що полегшує процес монтажу;
 • естетичний вигляд;
 • вивозити або завозити грунт для створення конструкції не потрібно;
 • не займається;
 • не вимагає додатково обробки;
 • можна застосовувати вдруге;
 • міцний.

Шпунти ПВХ представлені виробниками в широкому асортименті, вони відрізняються щільністю і товщиною. В основі складу матеріалу полівінілхлорид, який славиться своєю довговічністю і витривалістю механічних навантажень. Зміцнивши берег даним матеріалом, можна залишатися спокійним за його естетичність і надійність. Шпунт з полівінілхлориду спокійно переносить вплив вологи і перепади в температурному режимі.