Вхідні групи

Вхідні групи

vhodnie-gruppi

Це не просто вхідні двері, це цілий комплекс зі скла і профілів, який часто грає не останню роль в іміджі всієї будівлі.

Ті, хто хочуть встановити вхідні групи, постають перед вибором матеріалу: ПВХ або алюміній? Однак більш детально розглянувши всі «за» і «проти», можна зрозуміти, що ПВХ в даному випадку має ряд переваг.

По-перше, це ціна. Алюміній сам по собі досить дорогий матеріал, відповідно, і будь-який виріб з нього автоматично стає дорожче, ніж такий же виріб з ПВХ. Профіль ПВХ має більш високу теплоізоляцією, а це в даному випадку дуже важливо. Адже такий вхід має досить значні розміри, а тепло має звичку швидко залишати приміщення, якщо його ретельно не зберігати. Тому, якщо ви хочете підтримувати в своєму будинку комфорт і тепло, вибір падає на вхідні групи з ПВХ.

По-друге, це експлуатаційні характеристики. Як правило, вхід в будівлю щодня пропускає через себе величезний потік людей, а значить, двері сильно схильні до зносу. Однак матеріал ПВХ був спеціально розроблений для експлуатації в умовах підвищеної прохідності. Вхідні групи з ПВХ з використанням сучасної і якісної фурнітури дозволяють витримати великі навантаження.

По-третє, вхідні групи з ПВХ відмінно підходять для маленьких входів, і при цьому їх можна ламінувати в будь-який колір, щоб максимально ефектно вписати їх в концепцію будівлі.

Роблячи вибір на користь вхідних груп з профілів Kommerling, KBE, не варто забувати, що тільки надійний і відповідальний виконавець може виконати роботи на професійному рівні. Ні в якому разі не економте на вхідних групах, якщо вони зламаються в самий не підходящий момент, в будівлі миттєво стане дискомфортно, а значить, і ваші клієнти можуть від вас відвернутися. Вхідні групи з ПВХ – це грамотний вибір сучасного бізнесу.