Утеплювач і ізоляція “Isover” (Швеція)

Товар під замовлення!

Утеплювач ISOVER

ISOVER KT-11-TWIN – це упакований в рулони легкий еластичний мат з скловолокна високої якості. У процесі виробництва матеріалу KT-11-TWIN мат товщиною 100 мм розрізається горизонтально тепловою ниткою на дві рівні частини товщиною 50 мм і при скручуванні в рулон спресовується. Така технологія виробництва дозволяє використовувати матеріал KT-11-TWIN як у вигляді мату завтовшки 100 мм, так і 50 мм в залежності від необхідної по проекту товщини ізоляції. Щоб отримати мат товщиною 50 мм, матеріал з упаковки необхідно розділити на дві рівні частини. Рулон KT-11-TWIN стиснутий в 5-6 разів щодо первинного об’єму, що значно знижує витрати на перевезення і зберігання. Після розпакування матеріал повністю відновлює форму і розміри.

Рулони KT-11-TWIN доцільно використовувати для утеплення горизонтальних, похилих і криволінійних елементів усіх типів будинків (підлоги, перекриття, склепінні стелі, мансардні дахи), особливо в тих випадках, коли потрібно мала вага ізоляції.

Утеплювач ISOVER KL

ISOVER KL – м’яка ізоляція зі скловолокна в плитах. Матеріал стиснений в упаковці в 2 рази. Призначений для теплоізоляції стін, підлог, перекриттів, скатних покрівель всіх типів будівель – там, де ізоляція не випробовує навантаження. Використовується в вентильованих двошарових системах зовнішнього утеплення будівель. Застосовується також для звукоізоляції в перегородках. ISOVER KL є легкою м’яку необлицьованих плиту зі скловолокна. Після розпакування матеріал повністю відновлює форму і розміри.

ISOVER KL застосовується в каркасних конструкціях стін, скатних покрівель, міжповерхових і горищних перекриттів, підлог всіх типів будівель – там, де ізоляція не випробовує навантаження. Плити KL використовують також в вентильованих двошарових системах зовнішнього утеплення будівель.

Утеплювач ISOTEC KIM-AL

ISOTEC KIM-AL – мати теплоізоляційні зі скловолокна, покриті армованої алюмінієвою фольгою. Матеріал має вертикальне будова волокон, що забезпечує йому високу стійкість до вигинів і стисненню. Призначений для тепло- і пароізоляції трубопроводів великого діаметру з гарячою і холодною водою, а також вентиляційних каналів.

ISOTEC KIM-AL використовується для ізоляції трубопроводів і обладнання для кондиціонування повітря, головним чином, там, де необхідний захист від конденсату. Застосовується також для ізоляції трубопроводів великого діаметру і резервуарів з гарячою і холодною водою. Максимальна температура поверхні, що не повинна перевищувати 200 ° С, температура облицювання не повинна бути вище 80 ° С. Завдяки фольгованому покриттю, матеріал KIM-AL оптимально підходить для тих випадків, коли інженерному обладнанню необхідно надати закінчений зовнішній вигляд і при цьому немає небезпеки механічного пошкодження ізоляції. Зовні приміщень мати KIM-AL застосовують тільки зі спеціальним покриттям.

Утеплювач STYROFOAM IB

STYROFOAM IB – тверда ізоляційна плита з екструдованого пінополістиролу. Забезпечує відмінну ізоляцію при невеликій товщині. Завдяки закритій комірчастої структурі, матеріал має практично нульове водопоглинання і високу міцність на стиск. Особливістю плити STYROFOAM IB є шорстка поверхня, яка має високу адгезію до бетону, а також забезпечує хороше зчеплення з іншими будівельними матеріалами: цементний розчин, штукатурка, клей.

Матеріал STYROFOAM IB призначений для внутрішньої і зовнішньої ізоляції стін з нанесенням штукатурного шару, стель підвальних приміщень, цокольних частин будівель. Використовується також для ізоляції «містків холоду». Завдяки шорсткою поверхні, плити STYROFOAM IB значно полегшують проведення оздоблювальних робіт.