Шпалери

Структурні вінілові шпалери на флізеліновій основі під фарбування набувають все більш широке поширення в сучасному будівництві при проведенні високоякісних оздоблювальних робіт. Особливістю цього виду шпалер є те, що флізелінова основі не намокає і, як наслідок, не деформується і не рветься в процесі обклеювання. Клей наноситься тільки на стіну, шпалери в сухому вигляді прикладаються до стіни і обрізаються. Це значно полегшує працю і прискорює процес обклеювання. До того ж нестандартна ширина (1,06 м) зменшує кількість швів мінімум в 2 рази, а після фарбування такі шпалери виглядають на стінах “монолітом”. Професіонали вже давно перейшли на шпалери під фарбування, так як це значно полегшує робочий процес і гарантує ідеальну поверхню стіни.

Флізелін являє собою основу з нетканого матеріалу, що складається із спресованих волокон довговолокнистої технічної целюлози, текстильних волокон і полімерних сполучних матеріалів (мінерального волокна).

Властивості структурних шпалер на флізеліновій основі:

 • мають високу міцність, зберігають форму навіть в умовах підвищеної вологості (можуть клеїтися на облицювання стіни);
 • безусадочность, не деформуються (самі формоустойчивая шпалери, що виготовляються на основі целюлози), не розтягуються, не стискуються;
 • паропроніцаєми, тому що мають мікропори;
 • воздухопроніцаєми, тому що мають мікропори;
 • нетоксичні, тобто не виділяють шкідливих речовин в навколишнє середовище;
 • не містять скловолокна;
 • приховують і утримують тріщини;
 • особливо водостійкі: супермоющіеся (три хвилі, марка C) і чиститься (щітка, марка E) (забруднення видаляються за допомогою легкого мильного розчину із застосуванням
 • губки, щітки або миючого пилососа);
 • мають гарну світлостійкість (DIN 233, DIN EN ISO 105-B02, не вигоряють);
 • можливість багаторазового фарбування (5-7 раз в ідеалі, щоб зберегти рельєф (до 10 разів максимально).

Основою для обклеювання можуть служити будь-які звичайні поверхні, штукатурка (не обсипається), гіпсокартон, що не видаляється стара фарба, пластикові поверхні, підстави старих шпалер, склопластик, дерев’яні плити і ДСП. Термін служби таких шпалер – до 20 років.

Рекомендується використовувати спеціальний клей для важких вінілових шпалер (так як неодноразова перефарбування обоевутяжеліт наклеєне полотно). Дуже добре підходить для цих цілей фірмовий універсальний клей торгової марки “Rasch”. Для фарбування рекомендується застосовувати водоемульсійні, латексні або акрилові фарби за допомогою пульверизатора або м’якого валика (в залежності від бажаного ефекту). Існує можливість застосування різної техніки забарвлення флізелінових шпалер, що дає унікальний ефект: «лазерна» техніка, техніка «промокання», техніка «перефарбовування». Для досягнення найкращого результату необхідна консультація фахівця.

Розміри шпалер відповідають європейським стандартам:

 • 25,00м х 1,06 м = 26,5 м2 (+/- 3%)
 • 10,05м х 1,06 м = 10,65 м2 (+/- 3%) цокольний фриз
 • 10,05м х 0,53 м = 5,33 м2 (+/- 3%) додатковий обсяг

На сьогоднішній день в асортименті 80 видів флізелінових шпалер під фарбування, цокольних фризів, бордюрів. Стандартна упаковка – гофроящик розміром 340 мм х 340 мм х 1080 мм (по 4 рулони в ящику). Середня вага рулону: 3,2 кг – 4,6 кг; діаметр рулону – 15-16 см.Все структурні шпалери на флізеліновій основі при переклеюванні знімаються повністю, без залишку в сухому стані.

Rasch СИНТРА під фарбування

Особливістю структурних вінілових шпалер на флізеліновій основі під фарбування є те, що в процесі обклеювання полотно не деформується, не намокає і не рветься. Клей наноситься на стіну, а після фарбування такі шпалери виглядають «монолітом».

Синтра BENEFICE

У колекції Benefice можна зустріти відразу кілька авангардних рішень: спеціальна крепова паста, що створює ефект об’ємного мережива (дизайн «смуга»), м’яка паста, на дотик нагадує оксамит (дизайн «вензель»), спінений вініл, візуально схожий на техніку гарячого тиснення (дизайн «макрорози»).

Синтра COCKTAILL

Колекція Coctail отримала свою назву завдяки сміливим рішенням в кольоровій гамі. Декори вінілових шпалер на флізеліновій основі “Cocktail” можна комбінувати між собою при оформленні інтер’єру.

Синтра ELEMENTS

Концепцію колекції Elements визначає дивовижний і неповторний стиль мистецтва – еклектика, в традиціях якого принцип поєднання двох-трьох стилістичних типів, об’єднаних кольором, текстурою і дизайнерським рішенням.

Синтра MAGIC 2

Magic 2 – обои горячего тиснения на флизелиновой основе.