Енергозберігаючі вікна

Енергозберігаючі вікна від Stimex

energosberegaushie-okna

За оцінками фахівців, до 60% втрат тепла в будинках відбувається через вікна, тому «теплі» вікна – це принципово важливий елемент сучасного будинку.

Енергоефективність пластикових вікон визначається коефіцієнтом опору теплопередачі (R): це властивість вікна не пропускати тепло.

Згідно з вимогами ДБН, які діють в Україні, вікна повинні мати R ≥ 0,75 для I кліматичної зони (більшій частині України), R ≥ 0,6 для II кліматичної зони (південних регіонів), а ще краще – бути енергозберігаючими.

На енергоефективність вікон впливає:

  • Кількість повітряних камер у віконному профілі

Підвищені енергозберігаючі параметри металопластикових вікон забезпечується профільними системами. Широка лінійка профільних систем Kommerling, KBE в поєднанні з енергоефективними склопакетами гарантує відмінні теплоізоляційні характеристики ваших вікон.

  • Кількість камер в склопакеті

Оскільки більша частина тепловитрат вікна доводиться не на профіль, а на склопакет, металопластикове вікно з однокамерним склопакетом не буде відповідати нормам енергоефективності для вікон в Україні. І не важливо, скільки i-скла (скла з м’яким покриттям) він матиме і чи буде заповнення інертним газом. Для енергоефективного вікна необхідний двокамерний склопакет з подвійним і-склом і наповнення повітряних камер аргоном або криптоном. В цьому випадку коефіцієнтом опору теплопередачі (R) віконних конструкцій досягає 0,9.

  • Наповнення інертними газами (аргоном або криптоном) камер склопакетів

Інертний газ в поєднанні з i-склом підвищує опір теплопередачі вікна. А також використання газу дозволяє знизити поріг утворення конденсату до -30 градусів.

  • Застосування напилення на скло (i-скла),

які поєднують в собі сонцезахисні і теплозберігаючі властивості. Такі вікна впускають до приміщення сонячне тепло, але не випускають назовні тепло від нагрітих предметів, повертаючи його назад.