Пластикові вікна ціни в Києві

Житло сучасної людини має бути стильним і комфортним. Тому всі його елементи повинні мати високу функціональність і красивим дизайном. Зробити інтер’єр досконалим неможливо без хороших вікон.

Пластикові вікна ціна і надійність – це саме те, що вам потрібно. Вони доповнять візуальне оформлення, поліпшать енергозбереження житла. Компанія «Стімекс» в місті Київ це один з кращих виробників вікон ПВХ, де можна замовити товар високої якості за найнижчою ціною без накрутки посередників.

Що впливає на ціну вікна

Євро вікна ціна визначається з урахуванням безлічі факторів. Неможливо відразу сказати, скільки коштує пластикові вікна, без докладного розрахунку. Вартість залежить від:

 • ширини і висоти вироби;
 • форми;
 • профілю;
 • фурнітури;
 • типу склопакетів;
 • кольори.

Круглі, овальні, п’ятикутні металопластикові вікна ціни мають вище, ніж квадратні або прямокутні. ПВХ профіль – це надійність конструкції. Чим менше камер, тим менше ціна на профіль. Грає роль і виробник ПВХ.

Склопакет – це основа вікна. Він може бути енергозберігаючим і не енергозберігаючим. Від числа камер залежать теплоізоляційні властивості конструкції. Міжскляний простір може бути порожнім або заповненим інертним газом. Стулки можуть відкриватися, а можуть бути «глухими».

Фурнітура теж має різну вартість. Брендові деталі від європейських виробників мають велику вартість, ніж вітчизняні. Зате хороша фурнітура – це запобігання проблем з відкриванням і закриванням, завдяки чому немає проблем з протягами. Тому економити тут не варто.

Пластикові вікна – ціна за 1м2

Розрахувати ціну пластикового вікна Україна в місті Київ від компанії «Стімекс» можна, зателефонувавши нашому консультанту. Дізнатися точну вартість пластикового вікна відразу неможливо, адже фахівець повинен врахувати масу факторів, що впливають на ціноутворення. Це розмір, фурнітура, нащільники, штульпом, обмежувачі відкривання, протизламні фурнітури, еркерниє труби, і ручки з ключами, і балконні засувки, підсилювачі. Звичайно, можна дізнатися приблизну ціну, але точну тільки після розрахунку з урахуванням всіх деталей.

Якщо ви хочете дізнатися, яка ж приблизна ціна на пластикові вікна, то просто зателефонуйте нам. Кваліфікований фахівець нашої компанії швидко зробить розрахунок і назве повну вартість. Але варто врахувати той факт, що найточніша вікна ПВХ ціна буде відома тільки після зняття замірів з вікна фахівцем. У нас можна підібрати козирок, москітні сітки, відливи і т.д.

Переваги нашої продукції

Металопластикові вікна Київ ціни від компанії «Стімекс» – це знахідка для жителя мегаполісу. Адже доступна вартість – це не єдина перевага нашої продукції. Після установки наших вікон, ви відзначите наступні плюси:

 1. Теплозбереження. Енергоносії мають високу вартість, оплачувати комунальні послуги за тепло або самостійно обігрівати житло неймовірно дорого в теперішні дні. Тому якщо ви бажаєте заощадити, то ПВХ конструкції від нашої компанії дозволять це зробити максимально швидко.
 2. Шумоізоляція. Сторонній шум заважає нормально жити: не дає спати, дивитися улюблений фільм, попрацювати за комп’ютером, почитати книгу в тиші і т.д. Особливо важко людям, вікна оселі яких виходять на жваві вулиці з проїзною частиною. Наші вікна вирішують цю проблему.
 3. Пилоізоляція. Менше часу на прибирання, більше часу для себе.
 4. Простота догляду. Не потрібно фарбувати раму, щороку заклеювати щілини і т.д. Досить іноді витирати поверхню конструкції вологою ганчірочкою з мильним розчином.
 5. Безпека. Антивандальна фурнітура перешкоджає незаконному проникненню в будинок.
 6. Дизайн. Стильні, красиві пластикові вікна зроблять ваш інтер’єр унікальним.