Розсувні системи

Разсувні системи ПОРТАЛ

ПОРТАЛ (PORTAL) – розсувні пластикові віконні системи з максимальною тепло- і звукоізоляцією, які є трендом в сучасній архітектурі. Часто саме вони задають атмосферу в приміщенні та дозволяють отримати одночасно максимальну світлопроникність і безпрецедентну функціональність.

Сучасна фурнітура дозволяє відкривати і закривати стулки в портальних системах за допомогою спеціального механізму, керованого ручкою стулки так як такий механізм дозволяє істотно зменшити зусилля, необхідне для відкривання і закривання стулок.

Паралельно-зсувна система (PSK Портал)

psk

Система, яка використовується при склінні балконів і лоджій, у випадках вузьких прорізів, адже маса стулки не може перевищувати 200 кг. Сучасна фурнітура дозволяє відкривати і закривати стулки в паралельно-розсувних конструкції як вручну, так і за допомогою спеціального механізму, керованого ручкою стулки. Щоб відкрити такі двері не потрібно повертати стулку – вона плавно зсувається паралельно рамі, не займаючи місце всередині квартири або будинку. Це дозволяє оптимально використовувати простір приміщення навіть при відкритому вікні або дверях. У конструкції паралельно-зсувний системи відсутні петлі – це забезпечує оптимальне притискання і виключає продування.

Паралельно-зсувні віконна система встановлюється на пвх профілі Kommerling, KBE, що дозволяє при склінні балконів і лоджій комбінувати ці вироби з іншими пластиковими конструкціями цих марок.

Підйомно-розсувні системи (HS Портал)

hs

Ексклюзивна система підйомно-розсувних вікон і дверей PremiDoor дозволяє виконувати конструкції дійсно великих розмірів і створювати в будинку зимові сади, патіо, балкони та тераси. Такі конструкції оптично збільшують приміщення і створюють оптимальне освітлення. Наші кімнати стають частиною саду або парку, а тераси і балкони вливаються в житловий простір.

Підйомно-розсувні портальні системи мають механізм відкривання стулок за допомогою невеликого підйому і зміщення розсувного блоку по направляючих або ж відкидатися назад, утримуючись на нижньому підвісі (в разі провітрювання).

Управління такими дверима надзвичайно просте, незалежно від розміру стулок, і відбувається за допомогою поворотної ручки. Можна бути виконане в повністю безпороговому варіанті з високим рівнем енергоефективності.

Паралельно-складні системи (FS Портал)

fs

Являють собою конструкцію, що складається з декількох зсувних стулок, які в двох напрямках ковзають по направляючих і складаються «гармошкою».

Головною перевагою цієї системи «двері-гармошка» є миттєва трансформація простору, що дозволяє зонувати приміщення шириною до 6,5 м. При використанні даної системи залишається доступ для проходу практично на всю ширину прорізу. Комплектується протизламною фурнітурою для захисту від проникнення.