Рано чи пізно людина стикається з проблемою заміни старих вікон на нові. Це допоможе не тільки освіжити інтер’єр, а забезпечити енергоефективність і позбавить від необхідності заміни віконних конструкцій на найближчі 30-40 років. Також це питання гостро стоїть в Україні і в Києві, які енергозберігаючі вікна вибрати і чи мають вони відміну від звичайних? Тому до вибору енергозберігаючого вікна потрібно підходити відповідально. Розберемося докладніше, що це за технологія.
Вікна з енергозберігаючим склопакетом оснащені додатковими технологіями, що дозволяють зменшити тепловтрати. Наприклад, у внутрішню камеру закачується газ аргон, а на одне із стекол наноситься срібне невидиме покриття. Напилення іони срібла працює за принципом дзеркала і відображає отримане тепло назад у приміщення. При цьому тепловтрати у вікна енергозберігаючі зменшуються на 30-40%. Аргон закачується в одну з камер склопакета. Він володіє високим показником опору теплопередачі і енергозберігаючі вікна ПВХ володіють великим показником енергоефективності.
Багато хто думає, що ціна на енергозберігаючі склопакети в Україні набагато вище, ніж на звичайні. Але як показує практика, вартість відрізняється на 10-12% для вікон з напиленням іонів срібла. Якщо ви хочете в енергозберігаючі вікна додати газ аргон, то ціна змінюється на 3-4%. Погодьтеся, що це невеликий показник, враховуючи реальний ККД по збереженню тепла.
Як ми говорили раніше, щоб вікна ПВХ стали енергозберігаючими на них потрібно нанести нізкоеміссионноє покриття і (або) закачати в камеру газ аргон. Але як це працює? У холодну погоду вікна з енергозберігаючим напиленням і газом є перешкодою для проникнення в кімнату ультрафіолетового світла і перешкоджають виходу інфрачервоного випромінювання від теплових приладів і батарей. За рахунок цього тепло зберігається усередині приміщення.
А що відбувається влітку? Якщо ви думаєте, що купити енергозберігаючі вікна стоїть тільки для одно пори року, то ви трохи неправі. У жарку пору, покриття не дає надходити сонячним променям в кімнату, пропускаючи лише світло. Тому енергозберігаючі склопакети дозволяє зберегти прохолоду всередині приміщення.
Існує спеціальний показник – еміссівітет, який вимірює здатність поглинати тепло, його діапазон становить від 0 до 1. Звичайний склопакет володіє показником 0,9, а вікно енергозберігаюче – 0,17.
Енергозберігаючі вікна в Києві і по всій країні отримують все більше поширення через зростаючі ціни на комунальні послуги. Це обумовлено високими показниками теплостійкості, але якими ще перевагами володіє така конструкція? Склопакети енергозберігаючі:
Так як ціна на енергозберігаючі вікна трохи вище звичайних, то ніхто не хоче потрапити на шахраїв. Найпростіший спосіб – це купити енергозберігаючі склопакети в Києві або Україні у перевірених виробників і продавців, які давно зарекомендували себе на нашому ринку. Другий спосіб – нагріти склопакет запальничкою. Якщо є напилення поміняє колір полум’я, тобто напилення срібла. Також в рамі повинні бути клапани спуску газу, якщо в нього був закачаний аргон.
Наш сайт пропонує купити вікна з офіційним сертифікатом, що підтверджує його енергоефективні якості. Ви з легкістю знайдете потрібну модель скориставшись пошуком і фільтрами. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до консультантів. Вони з радістю допоможуть вам визначитися.