Балкон під ключ

Балкон під ключ – це повний комплекс робіт, який включає посилення балкона, конструкцій з металу, установку пластикових вікон, обшивку балкона всередині, настил підлоги, оснащення даху, утеплення балкона, установка шаф, сушарок, і електричних елементів.

balconi-pod-kluch

«Балкон під ключ» включає наступні види робіт:

Демонтаж старих балконів.

Для того щоб почати установку нових вікон, необхідно позбутися старих, а також зняти попередню обшивку.

Винесення балкона і лоджії.

Балкон з виносом- це збільшення внутрішнього простору за рахунок виносу лінії скління назовні. Можливо змонтувати балкон з виносом як по фронтальній стороні, так і по всьому периметру балкона. Ширина виносу з робочою поверхнею підвіконня від 25-30 см найбільш безпечна та здатна витримати великі навантаження.

Скління балконів і лоджій.

Під поняттям «скління» ми розуміємо установку теплих віконних систем. Вікна з пластика це оптимальний на сьогодні варіант скління, який забезпечує необхідні експлуатаційні показники і доступний за ціною. Пластикове скління вибирають ті, хто твердо вирішив зробити з балконного простору в своїй квартирі місце, де можна навіть взимку вирощувати квіти і пити чай всією сім’єю. Скління пластиком лоджій і балконів виконується на основі тих же матеріалів, з яких виготовляють вікна ПВХ. Тому герметичність, захист від шуму і інші переваги пластикових вікон присутні і тут.

Властивості і переваги пластикової системи скління:

Пластикова система скління або система на основі ПВХ-профілю – це звичайні віконні рами, що повторюють конфігурацію балкона. Як і звичайні вікна система скління може мати однокамерний або двокамерний склопакет. Зазвичай, для зручності на пластикові системи скління відразу встановлюють жалюзі і москітні сітки.

Фахівці нашої компанії добре орієнтуються в різних видах скління, вам досить тільки висловити свої побажання і умови, а ми запропонуємо вам найбільш підходящий варіант.

Монтаж балконного блоку.

Блоки для балконних прорізів, пропоновані виробниками сьогодні підходять для різних видів приміщень, а не тільки для стандартних квартир. Їх можна оформити як в класичному виконанні (поворотно-відкидне відкривання), так і портальному (розсувні система) для максимального використання простору приміщення.

Монтаж даху та супутні роботи.

Матеріали: профнастил, ондулін, металочерепиця. Це сучасні будівельні матеріали, які широко застосовується при монтажі покрівель. Вони забезпечують конструкціям жорсткість, стійкість до снігових, вітрових і динамічним навантажень.

Зовнішня обшивка балкона.

Зовнішня обшивка балкона або лоджії так само важлива, як і скління. І справа не тільки в естетично більш привабливому зовнішньому вигляді, але і в практичних позитивних моментах, а саме: зовнішня обшивка захищає шар утеплення, який укладається перед внутрішньою обшивкою, перешкоджає попаданню на балкон або лоджію вологи, дозволяє зробити балкон або лоджію теплішими, а також якщо Ви вирішили зробити винос балкона / лоджії, допоможе заховати елементи додаткового кріплення рам.

Зовнішня обшивка балкона або лоджії

здійснюється кількома видами матеріалів: пластикова вагонка (практичний матеріал: довго служить, не вимагає особливого догляду, легко миється), обшивка балкона сайдингом (на сьогоднішній день досить популярний матеріал: не вимагає особливого догляду і випускається в різних кольорах).

Утеплення балкона.

Як правило, утеплення балкона здійснюють з внутрішньої сторони, застосовуючи сучасні утеплювачі. Найбільш ефективними серед них вважаються нижчеперелічені матеріали. Вибір оптимального утеплювача залежить від конструкції будівлі і типу стін.

  1. Стіродур (Styrodur) – екструдований пінополістирол, випускається в листах різної товщини і щільності. Має підвищену вологостійкість і міцність по відношенню до звичайного пінопласту. За нормами пожежної безпеки відноситься до важкозаймистих самозатухаючим матеріалами, має водовідштовхувальні властивості.

  2. Звичайний пінопласт – недорогий ефективний утеплювач для внутрішніх так і зовнішніх робіт. Пінополістирол не є гігроскопічним і, відповідно, під впливом вологи не втрачає термоізоляційних властивостей. Періодична поява конденсату водяної пари, що може мати місце по товщині пінополістиролу, не матиме серйозних наслідків.

Підлога на балконі

Настил підлоги балкона / лоджії дуже важливий етап робіт. Основними вимогами до підлоги цієї частини приміщення будуть комфорт, тепло і легкість в догляді. Не слід забувати і про естетику: важливо, що б покриття підлоги гармонійно вписувалося в загальний інтер’єр балкона/лоджії.

Спочатку важливо визначитися з кінцевим покриттям. Це може бути: дерево, лінолеум, ковролін, ламінат, плитка. Виходячи зі специфіки укладання кожного з цих матеріалів, необхідно підготувати основу.

Дерев’яна підлога є найбільш екологічною (натуральною). Для того, щоб зробити настил підлоги з дерева необхідно вирівняти основу балкона / лоджії, встановити дерев’яні лаги (бруси), закласти утеплювач, укласти і закріпити підлогові дошки і встановити плінтус. Якщо ж Ви хочете на балконі / лоджії лінолеум або ковролін, то перед установкою плінтуса виконуються роботи по його укладанні. А в цілому суть робіт та ж. З ламінатом ситуація схожа, але для його укладання використовуються дещо інші матеріали.

Зовсім інша ситуація з плиткою. Якщо Ви хочете теплу підлогу на балкон / лоджію, то для подальшої укладання плитки необхідно буде за допомогою керамзиту і розчину утеплити і вирівняти основу. І далі можна укладати плитку.

Як Ви бачите дуже важливо спочатку визначитися з покриттям підлоги для Вашого балкона/лоджії.

Внутрішня обшивка балкона

В якості основних матеріалів ми пропонуємо обшивку пластиковою вагонкою – шовною і безшовними панелями, дерев’яною вагонкою і гіпсокартоном. Інші варіанти так само можливі, але зупинимося поки на найпоширеніших. Нижче наведені міркування і рекомендації з приводу вибору матеріалу для внутрішньої обшивки балконів.

  • Внутрішня обшивка вагонкою пластиковою шовного.

Переваги: Пластикова вагонка шовна найбільш дешевий варіант, що забезпечує акуратний зовнішній вигляд балкона. Може бути досить легко демонтована і зібрана знову при необхідності. Рекомендації: Рекомендується при обмеженості коштів.

  • Внутрішня обшивка пластиковими безшовними панелями.

Переваги: Пластикова вагонка безшовна забезпечує непоганий зовнішній вигляд. Легко миється і досить непогано чинить опір механічним пошкодженням. Може бути демонтована і зібрана знову при необхідності. Як обшивка стелі – найпоширеніший варіант.