Плінтус

Ні для кого не є секретом той факт, що по закінченню укладання статевого покриття між підлогою та стінами приміщення будівельниками неодмінно залишається невеличкий технологічний проміжок. Надалі він покривається за допомогою спеціальної планки, яка відома нам під назвою плінтус.

Необхідно відзначити, що його експлуатаційні та естетичні властивості цілком і повністю залежать від рівня якості матеріалу, з якого плінтус проводиться. В даний час плінтуси від різних компаній-виробників можуть мати різну конфігурацію по своїй висоті і перетину. Втім, як би там не було, однією з найпоширеніших конфігурацій плінтуса в даний час є так званий «чобіток». Дана конфігурація плінтуса вітчизняного виробництва може мати як рельєфну форму, так і хвилясту – це стосується плінтуса, виробленого в країнах Заходу. Як правило, висота плінтуса знаходиться в межах від 40 до 80 мм.

Деревина, пластик і МДФ – саме з цих матеріалів в даний час найчастіше проводиться плінтус. Для створення плінтуса з деревини використовують деревину хвойних порід дерев – переважно це ялина і сосна. З метою додання естетичного зовнішнього вигляду, його поверхня часто може бути покрита шпоном цінних порід дерев. Планується такого роду характеризується цілу низку незаперечних переваг, головними з яких є наступні: виготовлення з екологічно чистого матеріалу, що відрізняється міцністю і довговічністю служби. До того ж необхідно зазначити, що плінтус, покритий шпоном, коштує значно дешевше, ніж плінтус іноземного виробництва, виконаного з цілісного масиву деревини цінних порід.

Планується, виконаний з пластика, є гідним конкурентом дерев’яного «родичеві»: останнім часом його позиції на ринку помітно зміцнилися, що пояснюється відносною простотою його установки – досить лише притиснути його до спеціальної кліпсі.

Пластиковий плінтус використовується при покритті підлоги, виконаного з ламінату або лінолеуму. Він не потребує фарбування, вологого прибирання і в використанні миючих засобів.

В обрамленні ламинатного і лінолеумного статевого покриття використовується також і плінтус з МДФ. Його кріплення можливо тільки лише на рівну стіну. Неміцність і нестійкість до механічних пошкоджень – головні недоліки МДФ.

Компанія «Стімекс» пропонує підлоговий плінтус виробництва України з кабель каналами і гнучкими краями.
  • Планується легко монтується і демонтується
  • Наявність кабель каналів, забезпечує прихований монтаж проводів
  • Еластичні краю щільно прилягають до нерівностей стін і підлоги
  • Планується має абсолютну вологостійкість
  • Плінтус поставляється довгою 2,5 м. Упакований в коробки по 40шт (100 м.п.)
  • Наші фахівці будуть раді надати будь-яку допомогу при виборі плінтуса ПВХ. З питань консультацій та придбання плінтуса звертайтеся до центрального офісу Компанії:
Адреса: Київ, 03151, вул. Смілянська, 10 Телефон: 455-9-455

Наша компанія пропонує торговим організаціям, які спеціалізуються на продажах підлогових покриттів, ексклюзивно виробляти плінтус ПВХ за індивідуальними замовленнями під конкретні покриття для підлоги з урахуванням колірної гами і текстури.

Доступна кольорова гамма: